Menu

Nikon Coolpix P1000

Cechy produktu
  • Producent Nikon 
  • Rozdzielczość 10 Mpx
  • Zoom optyczny 125 x
  • Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD) 
  • Wizjer tak 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
  • Kolor czarny 
  • Czułość 12800, 100 
Opis
Pokonuj granice
Krajobrazy księżycowe. Przyroda. Samolot w oddali. 125-krotny zoom optyczny to światowy rekordzista¹. Zakres ogniskowych 24–3000 mm daje Ci niesamowite możliwości².
250-krotne cyfrowe zwiększenie uzyskane dzięki funkcji Dynamic Fine Zoom powiększa maksymalną ogniskową do niewiarygodnej wartości 6000 mm² ³. Taki zakres ogniskowych daje swobodę uchwycenia całej sceny przy ustawieniu szerokokątnym lub przybliżenia widoku, tak by pokazać najdrobniejsze detale. Nawet te na powierzchni Księżyca.
oszałamiające zdjęcia
doskonała ostrość fotografii choćby przy arcytrudnie długiej ogniskowej. Jasny obiektyw NIKKOR f/2,8, matryca o rozdzielczości 16 mln pikseli i zapis w formacie RAW.
Czuła matryca CMOS w technologii BSI i jasny obiektyw NIKKOR f/2,8 zapewniają swobodę fotografowania w złych warunkach oświetleniowych. Skuteczny procesor przetwarzania obrazu EXPEED marki Nikon i progresywne technologie obiektywu minimalizują dystorsję nawet przy długiej ogniskowej. Bezzwłoczny system autofokusa pozwala na fotografowanie dynamicznych scen z prędkością do 7 kl./s. Z kolei obsługa formatu RAW daje możliwość zapisu fotografii w postaci nieskompresowanych plików i ich eksportu do wybranego programu do obróbki albo edycji.

Dowolny kąt widzenia

Wizjer elektroniczny o szerokiej rozdzielczości i znaczny ruchomy monitor zezwalają na luźne komponowanie niezwykłych fotografii.
Dzięki stanowczo wysokiej rozdzielczości wizjera elektronicznego (ok. 2 360 000 punktów) podgląd kadru jest znaczny i szczegółowy choćby w ostrym świetle. Jasny ekran LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 921 000 punktów można przechylać, a także obracać w niemal dowolnym kierunku. Czujnik zbliżenia oka wyłapuje przybliżenie aparatu do twarzy użytkownika i samoczynnie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny.
Filmy 4K przy najdłuższych ogniskowych

Rejestruj najwyższej jakości filmy 4K/UHD z dźwiękiem stereofonicznym. Sfilmuj start rakiety w zbliżeniu. Uwiecznij pierwszy lot młodego orła z oddalonej kryjówki.
bezproblemowo nagrywaj filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 60p. Aparat obsługuje czysty sygnał wyjściowy HDMI, co pozwala na wyświetlanie filmu na zewnętrznym monitorze w trakcie jego nagrywania. Z kolei zastosowane złącze mikrofonowe zezwala na korzystanie z zewnętrznego mikrofonu stereofonicznego gwarantującego znaczniejszy dźwięk. Film superpoklatkowy to jedna z wbudowanych funkcji aparatu, umożliwiająca tworzenie przyspieszonych sekwencji zmieniających się krajobrazów i niezwykłych ujęć. Z kolei opcja Film poklatkowy jest świetna do rejestrowania pejzaży nieboskłonu, smug gwiezdnych i Księżyca przesuwającego się po nocnym niebie.
fotografie bez poruszeń

System redukcji drgań opracowany przez producenta Nikon kompensuje efekt drgania aparatu. Dzięki czemu możesz uzyskać ostre fotografie i filmy, nawet fotografując z ręki przy długiej ogniskowej.
System optycznej redukcji drgań (VR) z podwójną detekcją opracowany poprzez markę Nikon pozwala na fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć stopni aniżeli byłoby to realne bez zastosowania tego systemu⁴. Skutki drgania aparatu są redukowane do minimum nawet przy słabym oświetleniu, więc można rejestrować zdjęcia i filmy o ulepszonej ostrości, równocześnie zapewniając prawidłową ekspozycję. Tryb intensywnej redukcji drgań zagwarantuje pokaźniejszą stabilność obrazów w wizjerze i na ekranie aparatu, co jest wyjątkowo przydatne w terenie. Dzisiaj możesz idealnie skomponować kadr, fotografując kondora dostrzeżonego z tylnego siedzenia jeepa albo rejestrując wieloryba wyskakującego z wody, gdy płyniesz łodzią.
Dziel się magią. Przesyłaj fotografie na bieżąco przez SnapBridge.

Możesz utrzymać stałą łączność między aparatem a urządzeniem inteligentnym,automatyczne przesyłać i udostępniać niezwykłe fotografie bezpośrednio po ich wykonaniu. Możesz też fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego.
Opracowana przez markę Nikon aplikacja SnapBridge zapewnia stałą łączność aparatu z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technologii Bluetooth® low energy⁵. Aparat może przesyłać realizowane zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania za każdym razem nowego połączenia. Filmy można w dowolnej chwili przesyłać ręcznie z aparatu dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi®⁶. Natomiast aplikacja SnapBridge aktualizuje parametry lokalizacji i daty na podstawie danych z modułu GPS w urządzeniu inteligentnym, co upraszcza śledzenie zarejestrowanych wojaży. Aplikacja ta pozwala też sterować zoomem lub zwalniać migawkę aparatu z poziomu urządzenia inteligentnego.
Sięgnij gwiazd
zastosowane tryby fotografowania umożliwiają pełną kreatywność. Znakomite zdjęcie wytwarzane superteleobiektywem to zawsze więcej aniżeli zwykłe zbliżenie.
Tryb Księżyc pozwala wykonywać pokaźne zdjęcia księżyca w każdej fazie dzięki optymalizacji ustawień aparatu pod kątem fotografii astronomicznych. Zbliż się do płochliwej fauny w trybie Obserwacja ptaków. Możesz utrzymywać otwartą migawkę nawet do 60 sekund w trybach fotografowania czas B i ustawienie T, co jest istotnie przydatne podczas nocnych sesji zdjęciowych. Aparat również tworzenie niezwykłych obrazów poprzez nakładanie maksymalnie trzech zdjęć przy pomocy funkcji Wielokrotna ekspozycja.

zawsze utrzymuj obiekt w kadrze

obszerny uchwyt i komfortowo rozmieszczone części sterujące pozwalają momentalnie i płynnie zmieniać ogniskową. Nieważne, co dzieje się na niebie, aparat jest zawsze gotowy do uchwycenia tego.
solidny uchwyt zapewnia stabilność, a boczna dźwignia zoomu pozwala na zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną. Upraszcza to śledzenie obiektów, które przemieściły się poza kadr. Ten aparat COOLPIX jest ponad czterokrotnie lżejszy od lustrzanki cyfrowej z superteleobiektywem. Masa zaledwie 1,4 kg pokaźnie upraszcza obsługę przy fotografowaniu z ręki.
Stała gotowość
Fotografuj z perfekcyjnym oświetleniem. Nagrywaj widoczny dźwięk. Nikon proponuje adekwatne akcesoria na każdą okoliczność.
Gorąca stopka aparatu zezwala na podłączenie świetnych lamp błyskowych firmy Nikon – żeby uzyskać zdjęcia o stabilnym kontraście w nieprzystępnych warunkach oświetleniowych, wypróbuj minimalny model SB-700. Z kolei mikrofon stereofoniczny ME-1 lub mikrofon bezprzewodowy ME-W1 pozwala rejestrować czysty, wyraźny dźwięk.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.