Menu

Nikon Coolpix P950

Cechy produktu
  • Producent Nikon 
  • Zoom optyczny 83 x
Opis
Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom przystępność szerokiego asortymentu produktów w dobrych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technologicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży profesjonalnych produktów Nikon w różnych kompletach jako jeden z wybranych sklepów.

proponujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% lub paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ producenta istniejącej od 2008 roku
produkt nowy - nigdy nie stosowany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
darmowA przesyłka
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacie NIKON COOLPIX P950 Zakres ogniskowych 24–2000 mm sprawia, iż aparat COOLPIX z superzoomem przenosi Cię do samego centrum każdej sceny. Poszerz perspektywę, aby pokazać potęgę burzy nad oceanem. Przybliż, aby z daleka wykonać ostre fotografie dzikich zwierząt. 166-krotne cyfrowe powiększenie uzyskane dzięki funkcji Dynamic Fine Zoom powiększa maksymalną ogniskową do niewiarygodnej wartości 4000 mm.¹ wyjątkowe ujęcia Matryca CMOS w technologii BSI i jasny obiektyw NIKKOR o maksymalnym otworze względnym f/2,8 idealną jakość zdjęć od świtu do zmierzchu. Procesor przetwarzania obrazu EXPEED firmy Nikon i szkło Super ED redukują dystorsję przy długiej ogniskowej. Niezależnie od tego, czy przybliżasz samolot wykonujący zwrot, czy filmujesz płochliwe zwierzęta, możesz zastosować każdą okazję
OKNO NA ŚWIAT znaczny wizjer elektroniczny OLED o przekątnej 1 cm (0,39 cala) i rozdzielczości 2 359 000 punktów zapewnia wyraźny podgląd kadru. Czujnik zbliżenia oka lokalizuje przybliżenie aparatu do twarzy użytkownika i automatycznie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny.
WYPRÓBUJ KAŻDY KĄT Jasny monitor LCD o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala) i rozdzielczości 921 000 punktów, który można przechylać i obracać w niemal każdym kierunku, pozwala na swobodne komponowanie niezwykłych zdjęć. Dzięki niemu można z łatwością kadrować zdjęcia trzymając aparat wysoko nad głową albo przy samej ziemi.
ZAPISYWANIE ZDJĘĆ W FORMACIE RAW Edytuj korzystając z plików o wysokiej jakości. Dzięki obsłudze formatu RAW (NRW) aparat COOLPIX P950 daje możliwość zapisu zdjęć w postaci nieskompresowanych plików i ich eksportu do wybranego programu do obróbki lub edycji.
oszałamiające filmy 4K rejestrowane aparatem z superzoomem bezproblemowo nagrywaj filmy z dźwiękiem stereofonicznym, w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 60p. Wyjście HDMI bez kompresji danych pozwala na wyświetlanie filmu na zewnętrznym monitorze podczas jego nagrywania. Zaimplementowane złącze mikrofonowe umożliwia korzystanie z zewnętrznego mikrofonu gwarantującego wyższą jakość dźwięku. Tryb ręcznego nagrywania filmów umożliwia dopasowanie najważniejszych ustawień ekspozycji podczas filmowania, przez co idealnie sprawdza się przy zmieniającym się świetle.
Gwiezdne smugi i niebo o świcie Funkcja poklatkowa w aparacie jest idealna, aby pokazać pejzaże nieboskłonu, smugi gwiezdne lub kwiaty otwierające się na leśnej polanie. Możesz nagrywać niezwykłe filmy poklatkowe o długości ok. 10 sekund, które są odtwarzane z szybkością 25 lub 30 klatek na sekundę. Programy tematyczne samoczynnie dobierają najodpowiedniejszy interwał fotografowania dla danego obiektu.²
za każdym razem zrównoważenie Ostre fotografie i filmy możesz uzyskać nawet fotografując z ręki przy długiej ogniskowej lub w słabym świetle. Optyczna redukcja drgań (VR) z podwójną detekcją marki Nikon umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć poziomów.³ Tryb aktywnej redukcji drgań gwarantuje większą stabilność obrazów w wizjerze i na monitorze aparatu, co jest stanowczo {pomocn|przydatn)e w terenie.
Stale utrzymuj obiekt w kadrze Boczna dźwignia zoomu umożliwia zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną, co idealnie sprawdza się przy śledzeniu obiektów, które przemieściły się poza kadr.
Stała gotowość Pełnowymiarowe gniazdo „gorącej stopki ułatwia montaż akcesoriów Nikon, takich jak lampy błyskowe. W gnieździe tym można też zamontować celownik kolimatorowy Nikon DF-M1: składaną lunetę, która pomaga śledzić nawet szybko lecące ptaki i utrzymywać je w centrum kadru.
Uchwyć wszystko Tryb obserwowania ptaków pozwala wybrać trzy różne pola AF, aby utrzymywać ostrość szybko poruszających się obiektów. Tryb Księżyc optymalizuje ustawienia aparatu pod kątem zdjęć astronomicznych, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas fotografowania Księżyca w każdej fazie.
Wygodne przesyłanie danych Aplikacja SnapBridge do systemów iOS i Android zapewnia nieustanne połączenie aparatu COOLPIX P950 z urządzeniem inteligentnym. Dziel się zdjęciami. Śledź podróże za pomocą znajdującego się w urządzeniu inteligentnym modułu GPS, wykorzystywanego przez aplikację SnapBridge do aktualizowania lokalizacji i daty. Aplikacja SnapBridge pozwala też sterować zoomem lub zwalniać migawkę aparatu z poziomu urządzenia inteligentnego. Ściereczka z LOGO naszego sklepu Dodatkowo dołączamy miękką ściereczkę do czyszczenia. Idealna do czyszczenia gładkich powierzchni, nie powoduje zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
  • płyt CD
  • obiektywów
  • filtrów do obiektywów
  • wyświetlaczy LCD
Wymiary: 18cm x 15 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.