Menu

Nikon Z fc

Cechy produktu
  • Producent Nikon 
  • Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD) 
Opis

Aparat Nikon Z fc + 16-50 VR + 50-250 VR To komplet z dwoma obiektywami zmiennoogniskowymi pokrywającymi zakres kątów widzenia od szerokiego do tele. Gromadzi aparat bezlusterkowy Z fc, a także dwa chowane obiektywy zmiennoogniskowe.

Obiektyw NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR pozwala na realizowanie ujęć szerokokątnych i portretów. Obiektyw NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR pokrywa zakres kątów widzenia od typowego do tele. Oba obiektywy cicho ustawiają ostrość, co sprawia,pakiet ten świetnie pasuje jednocześnie do nagrywania filmów, jak i do wykonywania fotografii.

Uchwyć swoje najważniejsze chwile aparatem nawiązującym do estetyki, którą cenisz od za każdym razem. Zainspirowany znaną lustrzanką Nikon FM2 z początku lat 80., aparat bezlusterkowy Nikon Z fc ma autentyczne detale, które starannie odtworzono: od pokręteł sterowania po krągły okular wizjera i tradycyjne logo firmy Nikon wygrawerowane na pryzmacie pentagonalnym.

Czarny korpus o specjalnej fakturze. Subtelna ziarnistość srebrzystego, metalowego szkieletu. Aparat bezlusterkowy Z fc ma tyle samo charakteru, co lustrzanki marki Nikon sprzed lat — a specjalna wersja obiektywu NIKKOR Z wygląda prawidłowo.

Ważne są oryginalne detale wzornictwa z tamtych czasów. I prawdziwe możliwości tworzenia odpowiadające współczesnym wyzwaniom. Aparat Z fc obsługujesz tak, jak konwencjonalny aparat producenta Nikon Pokrętła sterowania są rozmieszczone tak, jak w aparacie Nikon FM2, a każde z nich produkowano z litego aluminium.

Mechanizmy działają z niesamowitą precyzją — poczujesz kliknięcie. Jeśli masz wcześniejsze doświadczenia z lustrzanką producenta Nikon, natychmiast zadziała Twoja pamięć mięśniowa. Jeśli nie, polubisz fizyczne pokrętła.

Fizyczne pokrętła sterowania Czas otwarcia migawki, kompensację ekspozycji i czułość ISO można ustawiać oddzielnymi pokrętłami bez korzystania z menu aparatu Z fc. Aparat można też skonfigurować tak, aby czas otwarcia migawki albo kompensację ekspozycji ustawiać pokrętłami sterowania.

Górny ekran aparatu Nikon Z fc Czas otwarcia migawki, kompensację ekspozycji i czułość ISO można ustawiać oddzielnymi pokrętłami bez korzystania z menu aparatu. Nikon Z fc można również skonfigurować tak, by czas otwarcia migawki lub kompensację ekspozycji ustawiać pokrętłami sterowania.

krągły okular wizjera elektronicznego Wizjer o wysokiej rozdzielczości w aparacie Z fc jest elektroniczny, lecz jego okular ma krągły kształt — tak jak wizjer optyczny lustrzanki Nikon FM2. Pozwala zobaczyć wyraźny obraz każdego ujęcia i włącza się, gdy zbliżysz aparat do oka.

Jakość, którą możesz poczuć - Nikon Z fc Szkielet aparatu Z fc jest wykuty ze stopu magnezu, tego samego materiału, który jest stosowany w mistrzowskich aparatach marki Nikon. Ten aparat opracowano z myślą o zapewnieniu równowagi pomiędzy trwałością a lekkością, dlatego możesz go mieć zawsze przy sobie, dokądkolwiek zaprowadzi Cię inspiracja.

Aparat Nikon Z fc - opracowany z myślą o współczesnych oczekiwaniach Z fc może wygląd

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.