Menu

Nikon Z6 II

Cechy produktu
  • Producent Nikon 
  • Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD) 
  • Balans bieli fluorescencyjny 
Opis
Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom przystępność szerokiego asortymentu produktów w prawidłowych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technologicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży fachowych produktów Nikon w różnych kompletach jako jeden z wybranych sklepów.


oferujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% albo paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ firmy istniejącej od 2008 roku
towar nowy - nigdy nie używany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
bezpłatnA dostawa
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacie
zestaw mieści:
  • Aparat Nikon ZII
  • Obiektyw NIKKOR Z 24-70mm f/4 S
Nikon Z6 II + 24-70
Gotowy do nocnej sesji Matryca aparatu w pełni wykorzystuje dużą ilość światła wpuszczaną poprzez mocowanie o obszernej średnicy, dzięki temu możesz luźno wytwarzać niezależnie od warunków oświetleniowych. W całym ultraszerokim zakresie czułości ISO uzyskasz znakomitą jakość obrazu, równocześnie podczas realizowania pełnoklatkowych zdjęć, jak i nagrywania filmów. Funkcja AF przy śladowej jasności działa dzisiaj do poziomu -6 EV z obiektywem f/2 (albo jaśniejszym) – ostrość wynajdziesz choćby w świetle księżyca w kwadrze.
O niemało szybciej
Ultraszeroki hybrydowy system AF pozwala na perfekcyjne ustawianie ostrości. Możesz fotografować w pełnej rozdzielczości z pełnym autofokusem i automatyką ekspozycji z prędkością do 14 kl./s. Gdy liczy się szybkość, a ona za każdym razem ma znaczenie, uchwycisz chwile, które mogą umknąć innym.
Dwukrotnie pokaźniejsza moc obliczeniowa Do czegokolwiek chcesz zastosować światła, zrób to szybciej i płynniej. Dwa procesory EXPEED gwarantują dwukrotnie pokaźniejszą moc obliczeniową, umożliwiającą prędkie działanie wszystkich funkcji, od autofokusa po obsługiwanie bufora o wielkiej objętości. Aparat działa płynnie, zarówno podczas filmowania, jak i fotografowania.

obszerniejsza prędkość – poprzez dłuższy czas Dzięki szybszemu buforowi o dużej obszerności można w jednej kolekcji wykonać choćby 200 zdjęć w formacie JPEG albo 124 zdjęcia w 12-bitowym formacie RAW bez kompresji. Wysoka częstotliwość odświeżania oznacza, iż nie umknie Ci choćby sekunda, natomiast dwa procesory EXPEED zapewniają niesamowitą szybkość zapisu.

Dwa gniazda kart pamięci gwarantujące płynną pracę Dysponując dwoma gniazdami kart pamięci możesz przypasować się do dowolnego trybu organizacji pracy. Oddzielnie zapiszesz zdjęcia i filmy albo pliki w formatach RAW i JPEG. Druga karta może też służyć do natychmiastowego zapisywania kopii zapasowej pliku. W zależności od konfiguracji, drugie gniazdo może być używane w sytuacji przepełnienia pierwszej karty albo do tworzenia kopii zapasowych. W jednym gnieździe możesz używać kart SD UHS-II, a w drugim kart XQD albo najnowszych ultraszybkich kart CFexpress.

Ściereczka z LOGO naszego sklepu Miękka ściereczka do czyszczenia. Perfekcyjna do czyszczenia gładkich powierzchni, nie sprawia zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
  • płyt CD
  • obiektywów
  • filtrów do obiektywów
  • wyświetlaczy LCD
rozmiary: 18cm x 15 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.