Menu

Olympus E-M1 MK II

Cechy produktu
  • Producent Olympus 
  • Rozdzielczość 20.4 Mpx
  • Przekątna ekranu 3.0 "
  • Wizjer tak 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
  • Kolor czarny 
  • Czułość 25600 
Opis

Olympus OM-D E-M1 Mark II. Rewolucyjny. Pod każdym względem.

obszerna szybkość działania
prędkie zdjęcia seryjne przewyższają możliwości cyfrowych lustrzanek. E-M-1 Mark II pozwala rejestrować pełne detali obrazy o rozdzielczości 20,4 MP równocześnie w trybie S-AF, jak i C-AF. Dzięki równoległemu przetwarzaniu, nawet błyskawicznie poruszające się obiekty fotografowane z prędkością 60 kl./s, są niezwykle wyraźne.

świetna jakość fotografii
E-M1 to techniczna potęga. W kompaktowym korpusie znajdują się nowy detektor Live MOS 20M i najnowszy procesor obrazu TruePic VIII, dzięki czemu zrobisz doskonałe zdjęcia i nagrasz filmy w kinowej jakości.

sensor 20,4M Live MOS i zdjęcia 50M High Res
Nowy, wysokiej czułości czujka wykorzystuje każdy piksel dostarczonego poprzez optykę obrazu, by zapewnić bogatą gradację i jeszcze lepszą jakość fotografii, także przy korzystaniu z wyższej czułości. To zasługa powłok antyrefleksyjnych, umieszczonych bezpośrednio na sensorze, redukujących rozbłyski i odbicia. Żeby uzyskać zdjęcia z jeszcze pokaźniejszą rozdzielczością, można skorzystać z trybu zdjęć 50M High Res: osiem ujęć składanych jest w jedno zdjęcie o rozdzielczości 50M.

5-osiowa stabilizacja obrazu
Przeprojektowany specjalne dla E-M1 Mark II mechanizm stabilizacji obrazu zapewnia korekcję aż do 6,5 EV i w znacznym stopniu eliminuje ruchy aparatu spowodowane drżeniem rąk. Ten przełomowy system stabilizacji nieprzeciętnie współpracuje z filmowymi funkcjami E-M1 Mark II, dzięki temu aparat robi perfekcyjne zdjęcia bez statywu w słabszych warunkach oświetleniowych i pozwala kręcić filmy z ręki.

Procesor obrazu TruePic VIII
E-M1 Mark II wyposażony jest w nowy procesor obrazu, korzystający z podwójnego, czterordzeniowego systemu, i udoskonalony AF oparty na detekcji fazy. W połączeniu z sensorem Live MOS 20M zapewniają niewiarygodną prędkość autofokusa i wysoką jakość fotografii.

Precyzja i funkcjonalność
szybki system AF, w który wyposażony jest E-M1 Mark II, został tak zaprojektowany, żeby w ułamku sekundy i z niezwykłą precyzją uchwycić każdy moment. Dzięki jego progresywnym możliwościom przez cały czas masz pełną kontrolę nad fotografowanym obiektem.

121 punktów krzyżowych
Im więcej tym lepiej, nad wyraz jeśli chodzi o śledzenie znacznych danych. Właśnie dlatego system AF, oparty na detekcji fazy, wykorzystuje aż 121 sensorów, wszystkie rodzaju krzyżowego.

Wyświetlanie punktów śledzących obiekt
Dzięki wyświetlaniu grupy sensorów śledzących obiekt bezpośrednio na ekranie w trybie AF Tracking, można jeszcze łatwiej i komfortowoj kontrolować ostrość podczas fotografowania obiektów w ruchu.

Tryb AF Target
Dzięki możliwości wyboru obszaru pracy trybu AF uzyskasz skrupulatne i profesjonalne rezultaty, których oczekujesz – łatwiej i szybciej niżeli kiedykolwiek wcześniej. Stosownie dostosowany obszar pracy trybu AF pozwala ekspresowo i precyzyjnie ustawić ostrość na fotografowanym obiekcie, by uwiecznić go z największą dokładnością. Na przykład w makrofotografii nieznaczny obszar AF został zaprojektowany w celu skrupulatnego ustawiania ostrości na detalach w trakcie fotografowania w zbliżeniu wszelkich stworzeń i roślin. Przystępnych jest pięć wariantów wielkości obszaru AF. Funkcjonalnie zaprojektowana obsługa systemu AF pozwoli ekspresowo zmieniać obszar AF i przystosowywać tryb AF Target do Twoich potrzeb.

Pojedynczy autofokus
Wybierz, gdzie ma być ustawiona ostrość w trybie "Pojedynczy AF (S-AF)". Tak długo, jak funkcje AF/AE są zablokowane,
E-M1 Mark II będzie zapisywał zdjęcia z szybkością 60 kl./s, a Ty w tym czasie możesz śledzić poruszający się obiekt przez wizjer elektroniczny. Wszystkie fotografie zapisywane są w pełnej rozdzielczości i formacie RAW.

Ciągły autofokus
Fotografuj bez przeszkód z Ciągłym AF (C-AF). Funkcja śledzenia AF/AE będzie podążała za obiektem poprzez cały czas, zapisując fotografie z prędkością do 18 kl./s. Wszystkie fotografie zapisywane są w pełnej rozdzielczości i w formacie RAW.

Focus Bracketing i Stacking
Funkcja przydatna stanowczo przy zdjęciach makro. Umożliwia zrobienie kilku fotografii i późniejsze złożenia ich w jedno zdjęcie z zachwycającą głębią i wyrazistością.

Mobilność i bezusterkowość
E-M1 Mark II daje Ci ogromny komfort pracy nad każdym zdjęciem. Dzięki lekkiej, wodoodpornej konstrukcji i ulepszonej baterii nieprzeciętnie radzi sobie z każdym fotograficznym wyzwaniem.

Kompaktowe rozmiary
choćby z zamocowanym superteleobiektywem M.ZUIKO PRO, E-M1 Mark II jest lżejszy i bardziej kompaktowy od cyfrowych lustrzanek. Zapewnia obszerniejszą swobodę i pozwala na wygodne fotografowanie z ręki.

Pojemna bateria
Nie stracisz żadnego ujęcia. Nowa bateria Li-Ion pozwala zrobić więcej zdjęć, przy znacząco krótszym czasie ładowania. Dzięki wyświetlanej na ekranie procentowej wartości naładowania masz lepszą kontrolę nad pozostałą do użycia energią.

solidna konstrukcja
poprawnie zaprojektowany system uszczelek sprawia, iż E-M1 Mark II jest wytrzymały na kurz, zachlapania i mróz do -10 °C. Możesz fotografować nim w każdych warunkach.

Pro Capture
Pro Capture rozpoczyna zapis już w chwili naciśnięcia spustu migawki do połowy, z buforem, który może zapisać do 35 obrazów w pełnej rozdzielczości. Po naciśnięciu spustu do końca fotografie zostają zapisane. Ponieważ masz możliwość cofnięcia się w czasie o 35 klatek, możesz uchwycić pożądany moment nawet bez najmniejszego opóźnienia.

Nagrywanie filmów 4K
E-M1 Mark II obsługuje formaty 4K (3840 x 2160) i C4K (4096 x 2160), dlatego wyśmienicie sprawdza się także podczas rejestrowania filmów. Dzięki nagrywaniu z częstotliwością 30 lub 24 kl./s i maksymalnemu transferowi 237Mbps masz możliwość nagrywania filmów w kinowym standardzie i formacie 4K.

Tryb Cichej Migawki
Dźwięk migawki, a także wszystkie inne elektroniczne dźwięki można wyłączyć i zapewnić sobie zupełną ciszę podczas fotografowania. To stanowczo przydatne, jeśli robimy fotografie dzikiej natury.

Tryby Live Composite i Live Bulb
Dzięki trybom Live Composite i Live Bulb Twoje zdjęcia nocnego nieba, a także zdjęcia zrobione przy słabszym oświetleniu zachwycą każdego. Możesz obserwować na ekranie, jak powstaje Twoje zdjęcie i zachować całkowitą kontrolę nad parametrami ekspozycji.

Olympus Capture
Olympus Capture został opracowany po to, aby zapewnić profesjonalistom komfortową pracę w trybie tethered. Fotografie przesyłane są przez nowy port USB 3.0 rodzaj C z E-M1 Mark II do Twojego PC lub Mac'a.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.