Menu

Olympus E-M10 MK IV

Cechy produktu
  • Producent Olympus 
Opis

Aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV body czarny Aparat E-M10 Mark IV to niewiele znaczący cud techniki, w najkorzystniejszym możliwym znaczeniu. Nie musisz być profesjonalistą, by korzystać z tego aparatu albo kreować fotografie o wspaniałym charakterze.

Aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV przeprowadzi Cię nawet poprzez najtrudniejsze z warunków do fotografowania i zapewnia niemało inteligentnych technice. Olympus OM-D E-M10 Mark IV najważniejsze parametry: perfekcyjna propozycja dla aktywnych fotografów Pewny, wygodny, usprawniający pracę uchwyt 5-osiowa stabilizacja kompensująca do 5 EV Nowa matryca Live MOS 20 MP fotografie sekwencyjne 15 kl/s udoskonalony system C-AF usprawniający fotografowanie obiektów w ruchu Funkcje AF – Priorytet Twarzy/Priorytet Oka działają choćby przy pochylonej głowie i z profilu Tryb AUTO – genialne fotografie za jednym przyciśnięciem spustu migawki Tryb SCN – pozwala dobrać atrybuty do fotografowanej sceny lub obiektu Tryb AP – ułatwia użycie nowoczesnych technik fotografowania Filtry Artystyczne pozwalają uwolnić kreatywność, dając możliwość dopasowania parametrów Odchylany w dół monitor LCD upraszczający robienie selfie video 4K z 5-osiową stabilizacją obrazu zastosowana obsługa Wi-Fi i Bluetooth® Możliwość ładowania baterii w korpusie, także podczas pracy E-M10 Mark IV - Twój nowy towarzysz na każdy dzień nieduży z wielkimi możliwościami – kompaktowy i lekki aparat Olympus E-M10 Mark IV może Ci towarzyszyć, niezależnie od tego, gdzie idziesz.

Wrzuć go do torby. Zarzuć na ramię. I rób genialne zdjęcia przez cały dzień. Na imprezie. W parku. Albo przy kuchennym stole. Klasyka w nowym wydaniu - OM-D E-M10 Mark IV Kiedy pierwszy raz weźmiesz ten aparat E-M10 Mark IV do ręki, nie będziesz chciał się z nim rozstać choćby na sekundę.

Zaprojektowany stylowo, z szacunkiem dla dawnej klasyki, z wygodnym i wygodnym uchwytem, będący obiektem pożądania dzisiaj. Aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV pokaźniejsza skuteczność Dzięki wydajnej współpracy matrycy 20M Live MOS, procesora, 5-osiowej stabilizacji obrazu i obiektywów M.Zuiko możesz robić zdjęcia o wyjątkowej jakości, bogate w szczegóły choćby kiedy światła jest zbyt oraz w nocy.

Ostre fotografie z ręki Pożegnaj się z rozmytymi zdjęciami. Utrzymanie ręki nieruchomo to wyzwanie. Olympus E-M10 Mark IV kompensuje drgania, zezwalając zarejestrować obraz dokładnie tak, jak Ty go widzisz.

niedużo światła. Chybotanie. Teleobiektyw. Nie ma problemu. 5-osiowa stabilizacja obrazu skompensuje do 4,5 kroków EV, pozwalając na robienie z ręki perfekcyjnie ostrych fotografii. Aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV Twój nowy sprzęt do selfie Twoje selfie i relacje będą jeszcze lepsze – z aparatem Olympus E-M10 Mark IV.

Żeby uchwycić się znakomicie na zdjęciu w trybie Autoportret, odchyl dotykowy wyświetlacz w dół, ustaw się w swojej najlepszej pozie i dotknij ekranu, aby zrobić zdjęcie. Aparat da Ci jeszcze sekundę na to,wziąć rękę z pierwszego planu Rób zdjęcia jak profesjonalista z OM-D E-M10 Mark IV bogactwo za

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.