Menu

Sony A6600

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Aparat a6600 to niezwykła produktywność w lekkim i kompaktowym korpusie. Jest to urządzenie, które nadąży za wartką akcją, uchwyci zapierające dech w piersiach ujęcia i ułatwi robienie autoportretów. Dzięki niemu za każdym razem uzyskasz atrakcyjne zdjęcia i mistrzowskie filmy 4K HDR (HLG).

progresywny system przetwarzania obrazu


Przetwornik obrazu APS-C Exmor CMOS o rozdzielczości 24.2 Mpix gwarantuje czułość w istotnie szerokim zakresie i znakomitą produktywność z niewielkimi zakłóceniami. W połączeniu z procesorem BIONZ X daje to świetne wyniki - atrakcyjne obrazy o wysokiej rozdzielczości o niezwykłej krystaliczności i reprodukcji tekstur.


niezawodny autofokus


prędki i dokładny autofokus, dzięki kombinacji wielu najnowocześniejszych technice, pozwala uchwycić ulotne chwile w olśniewających szczegółach. Za imponującą prędkość odpowiada system Fast Hybrid AF, łączący 425 punktów AF z detekcją fazy wraz z 425 punktami AF z detekcją kontrastu. System ustawiania ostrości pokrywa około 84% obszaru obrazu.

Śledzenie i Eye AF w czasie rzeczywistym


Systemy śledzenia zbudowane są na algorytmach rozpoznawania bazujących na sztucznej inteligencji AI. Przetwarzają one przestrzenne informacje obejmujące informacje o kolorach, wzorach (jasność) i dystansie (głębia), a także śledzą oko i twarz obiektu z dużą prędkością i w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji Touch Tracking wystarczy dotknąć monitora, by włączyć funkcję śledzenia w czasie rzeczywistym w zdjęciach albo filmach. W identyczny sposób nadasz priorytet lewemu lub prawemu oku obiektu.


Płynne przejścia ostrości


W zależności od stanu obiektu, który obserwujesz, ostrości samoczynnie i płynnie będzie przełączać się pomiędzy jego twarzą a oczami.


Real-time Eye AF dla ludzi i zwierząt


choćby gdy portretowany obiekt jest w ruchu, Real-time Eye AF ciągle i zrównoważenie lokalizuje i śledzi oczy, zachowując ostrość sceny. Funkcja działa też wtedy, gdy twarz fotografowanej osoby jest częściowo ukryta, oświetlona od tyłu lub skierowana w dół. Te same algorytmy wykrywania oczu, które zezwalają na robienie nadzwyczajnych portretów osób, zostały dobrane do zwierząt. Pomaga to robić ładne portrety zwierząt i fotografie dzikiej przyrody.

5-osiowy system stabilizacji obrazu


Pozbądź się drgań raz na zawsze. Matryca a6600 została zaopatrzona w 5-osiowy stabilizator obrazu, z powodzeniem używany w aparatach pełnoklatkowych. Dzięki starannemu czujnikowi żyroskopowemu namierza i kompensuje 5 typów drgań: wstrząsy kątowe, przemieszczanie, drgania rotacyjne, a także efekt odpowiadający czasowi otwarcia migawki dłuższemu o 5 jednostek.

Opowiadaj historie na swój własny sposób


Model a6600 zaprojektowano do filmowania, dzięki temu profesjonaliści i entuzjaści mogą dzielić się swymi historiami z całym światem. Odchylany o 180° wyświetlacz upraszcza kadrowanie ujęć w każdych warunkach. Profesjonalny dźwięk zapewnia gniazdo mikrofonu zewnętrznego i gniazdo słuchawek do monitorowania. Wyśmienita ergonomia korpusu gwarantuje stabilność i wygodę podczas wielogodzinnego filmowania.


Filmy pełne szczegółów - 4K HDR (HLG)


Nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 4K to nie wszystko, a6000 zagwarantuje pełny odczyt pikseli bez ich łączenia w grupy, a nowy profil obrazu HLG (Hybrid Log-Gamma) buduje filmy HDR.


Filmowanie ze wsparciem S-Log


Krzywe Gamma S-Log i S-Log obszerny zakres dynamiczny (do 1300%), minimalizując prześwietlania jasnych partii obrazu i niedoświetlania ciemnych i zezwalając na szerszą gradację kolorów w postprodukcji.

za każdym razem ostre filmy


Dzięki współpracy szybkiego hybrydowego systemu AF, funkcji śledzenia w czasie rzeczywistym oraz Real-time Eye AF zachowana jest jednostajna i bezusterkowa ostrość danego obiektu, a Ty możesz cieszyć się bardziej kreatywnymi aspektami filmowania.


Nagrywanie w zwolnionym i przyspieszonym tempie


Z pomocą a6600 bezproblemowo można rejestrować filmy w zwolnionym (5 razy) i przyspieszonym tempie (60 razy).


Tworzenie filmów poklatkowych


Sony A6600 pozwala robić fotografie z przerwami (to po prostu zdjęcia seryjne robione w odstępie czasowym w przedziale 1-60 sekund. Tej funkcji można wykorzystać do tworzenia filmów poklatkowych na komputerze za pomocą aplikacji Viewer z zestawu Imaging Edge.

solidny, niezawodny, wszechstronny


Jak przystało na poważną konstrukcję a6600 jest niepodatny na kurz i wilgoć, a sporo części korpusu wykonano z lekkiego i wyjątkowo wytrzymałego stopu magnezu.


Moc bez ograniczeń


Aby umożliwić swobodne fotografowanie i filmowanie, Sony a6600 zaopatrzono w pojemny i efektywny akumulator, ten sam, który zasila aparaty pełnoklatkowe.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.