Menu

Sony Cyber-Shot DSC-HX99

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis
niezbędne funkcje w Twoich dłoniach

Obiektyw ZEISS® z zoomem 24-720 mm1 i filmowanie 4K2 3

Najmniejszy na świecie4 aparat z zoomem 24–720 mm1, HX99 jest tam, gdzie toczy się akcja. Obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-720 mm1 i takie funkcje jak szybki, inteligentny system AF oraz Eye AF, powodują,spełni oczekiwania w każdej sytuacji.

Imponujący zakres ogniskowych

Dowiedz się więcej

widoczne, spektakularne fotografie

Dowiedz się więcej

efektywność szybkiego autofokusa

Dowiedz się więcej

Wszechstronność

Dowiedz się więcej

Imponujący zakres ogniskowych

Najmniejszy na świecie4 kompaktowy aparat z zoomem 24–720 mm1

Z obiektywem ZEISS® Vario-Sonnar T* z potężnym zoomem

Mimo swoich niewielkich wymiarów aparat wyróżnia się wielkim wachlarzem ogniskowych, od teleobiektywu z szerokim kątem 24mm1 do 720mm1, a z Clear Image Zoom obiekt może zostać zwiększony z zachowaniem wysokiej rozdzielczości, do 1440mm1.

Wysokiej jakości stabilizator obrazu Optical SteadyShotTM

progresywne algorytmy HX99 i niezwykle efektywne czujniki żyroskopowe współpracują ze sobą, aby skompensować drgania aparatu. Pozwala to na duże zmniejszenie drgań nawet przy fotografowaniu z ręki przy dużym powiększeniu.

Zoom Assist do prostego kadrowania ruchomych obiektów

Zoom Assist pozwala ekspresowo i z łatwością kadrować ruchome obiekty w teleobiektywie. Przypisz przycisk niestandardowy do tej funkcji, a – gdy jest wciśnięty – aparat tymczasowo oddali obraz, żeby można było momentalnie odnaleźć obiekt i szybko ponownie kadrować.

widoczne, ładne zdjęcia

Wysoka rozdzielczość 4K2 3i zdjęcia o wysokiej jakości

zaawansowana technologia przetwarzana obrazu zagwarantuje doskonałą jakość obrazu równocześnie w filmach, jak i w fotografiach. Od naturalnych portretów po żywe obrazy, choćby w słabym oświetleniu, uzyskasz piękne fotografie przypasowane do warunków fotografowania.

ładne odwzorowanie niewielkich tekstur

technika przetwarzania obrazów o wysokiej rozdzielczości z małą ilością zakłóceń

czujka CMOS ExmorTM w technologii BSI, z skuteczną rozdzielczością 18,2 megapikseli5 i innowacyjny system przetwarzania fotografii TMBIONZ™ X współpracują w celu redukcji szumów przy wysokich ustawieniach ISO, np. ISO6400 (powiększona). Znikome tekstury są dokładnie odwzorowane, a nawet słabo oświetlone sceny mogą być piękne. Poprawia się też odwzorowanie barw, stanowczo ludzkich odcieni skóry.

Zapis obrazu 4K2 3 przechwytuje niewiele znaczące szczegóły

Filmy 4K (QFHD: 3840 × 2160) z pełnym odczytem pikseli, bez łączenia ich w grupy

Aparat rejestruje ok. 1,6 razy tyle informacji, ile jest wymagane dla wyjścia wideo 4K, co zagwarantuje nieszablonową rozdzielczość ze zmniejszonym efektem mory i postrzępionych krawędzi. Filmy wiernie odwzorowują tekstury i znikome szczegóły w stopniu, w jakim nie jest to osiągalne przy użyciu technologii full HD.

sprawność szybkiego autofokusa

Uchwyć wyjątkowe chwile, gdy trwają

Dzięki prędkiemu autofokusowi i realizowaniu zdjęć seryjnych z szybkością 10 kl./s (maks.)6 można uchwycić błyskawicznie poruszające się obiekty, co upraszcza utrwalenie najważniejszych chwil.

szybki inteligentny AF – czas reakcji 0,09 sekundy7

Algorytm wykrywania obiektów przestrzennych aparatu HX99 i szybkie przemieszczane soczewki pomagają uchwycić nawet ulotne chwile. Określa on pole ostrości tak, iż po wciśnięciu do połowy spustu migawki autofokus szybko ustawia ostrość na obiekcie.

Eye AF upraszcza robienie perfekcyjnych portretów

Funkcja AF samoczynnie wykrywa i koncentruje się na oczach głównych obiektów. Sprawdza się nawet w nieprzystępnych warunkach, np. Kiedy obiekt patrzy w dół albo gdy twarze są oświetlone od tyłu albo słabo oświetlone.

obfita szybkość zdjęć seryjnych – maks. 10 kl./s6

Wykonuj seryjne zdjęcia do 155 klatek8

podczas rejestrowania intensywnych wydarzeń imponujące możliwości aparatu związane z wykonywaniem fotografii seryjnych są nieocenione. Zdjęcia seryjne można dodatkowo wyświetlać, eliminować i zabezpieczać w grupach.

Wszechstronność

komfortowe funkcje usprawniające fotografowanie

W kompaktowej obudowie jest mnóstwo przydatnych funkcji, które ułatwiają wykonywanie fotografii i komfortowojsze fotografowanie.

Funkcje dotykowe, które są proste i intuicyjne

Funkcja Touch Focus umożliwia ustawienie ostrości po prostu poprzez dotknięcie monitora, a funkcja gładzika przesuwa płynnie ostrość po przesunięciu palca na ekranie LCD. Można także wyłączyć przesłonę, dotykając ekranu LCD.

wyświetlacz LCD uchylny o 180° usprawnia robienie selfie

ekran LCD Extra Fine typu 3,0 z rozdzielczością 922k-dot5 można obrócić o około 180°, dzięki czemu można szybko sprawdzić kompilację autoportretów lub fotografii z przyjaciółmi.

  • 1. Kąt widzenia (w przeliczeniu na format 35 mm).
  • 2. 3840 × 2160 pikseli. Czas nagrywania ciągłego wynosi około 5 min i może się różnić w zależności od warunków.
  • 3. Do nagrywania filmów w formacie XAVC S wymagana jest karta pamięci microSDHC/SDXC klasy 10 albo wyższej. Do nagrywania w 100 Mb/s wymagana jest karta UHS-I (U3).
  • 4. Wśród aparatów cyfrowych ze stałą optyką, z zastosowanym wizjerem i trybem teleobiektywu co najmniej 700 mm (kąt widzenia, w przeliczeniu na format 35 mm). Stan na sierpień 2018 r., badanie Sony.
  • 5. Wartość przybliżona.
  • 6. W trybie fotografii seryjnych: Preselekcja czasu otwarcia migawki i jakość obrazu w trybie ciągłym i jakość obrazu: korzystne. Szybkość zmniejsza się po wykonaniu kilku ujęć.
  • 7. Norma Camera & Imaging Products Association, pomiar wewnętrzny, przy f=4,25 mm (obszerny kąt), 8,5 EV, Autoprogram, obszar AF: spory, tryb NTSC.
  • 8. W trybie fotografii seryjnych: zdjęcia seryjne z preselekcją czasu otwarcia migawki i jakość obrazu: dobra. Na podstawie testów Sony.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.