Menu

Sony Cyber-Shot DSC-RX100 VI

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis

oferując obszerniejszy zasięg i udoskonaloną sprawność, Cyber-shot DSC-RX100 VI producenta Sony to kieszonkowe urządzenie sieciowe charakteryzujące się imponującą linią zdjęć i możliwościami video. Akcentująca się serią dzięki powiększonemu zoomowi, RX100 VI ma obiektyw o rozdzielczości 24-200 mm ZEISS Vario-Sonnar T *, który obejmuje szerokokątne i teleobiektywy, co zapewnia pokaźniejszą sprężystość fotografowania.

Wykorzystując najnowszą wersję obiektywu, użyto 20,1-megapikselowy przetwornik Exmor RS CMOS, a także lepszy procesor obrazu BIONZ X, zapewniający wysoką efektywność fotografowania z szybkością 24 klatek na sekundę, wysoką czułość ISO 12800, a także nagrywanie wideo UHD 4K.

kompozycja zagwarantuje ponadto 315-punktowy hybrydowy system AF, gwarantujący szybką i staranną kontrolę ostrości i śledzenie obiektów jednocześnie w trybie nieruchomym, jak i w trybie video.Kompleksowa kompozycja i frontowe interfejsy LSI jeszcze przyczyniają się do szybszej pracy i wyższej jakości obrazu.

włączenie ustawień S-Log3 i HLG gamma i fotografowanie z wysoką prędkością klatek umożliwia nagrywanie z prędkością do 960 klatek na sekundę w celu odtwarzania w zwolnionym tempie. Nawet przy zintegrowanym 24-200 mm współczynnik kształtu RX100 VI pozostaje prawie tak kompaktowy jak nigdy dotąd, lecz wciąż bez poświęcania na funkcjonalność.

Wyskakujący elektroniczny wizjer OLED o przekątnej 2,36 m jest wyszukanym środkiem do oglądania na poziomie oczu lub alternatywnie można używać wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 921,6 piksele.

kąty i możliwości dotykowe zezwalają na korzystanie z funkcji Touch Focus i Touch Shutter Kamera obsługuje także łączność bezprzewodową w celu udostępniania fotografii do podłączonego urządzenia przenośnego albo do umieszczania danych o lokalizacji ze smartfona.

20.1MP 1 "Exmor RS CMOS sensor i procesor obrazu BIONZ X. Wykorzystując nowoczesną strukturę złożoną ze zintegrowanego układu DRAM, przetwornik 20,1 MP 1 "Exmor RS CMOS modelu RX100 VI jest w stanie zapewnić nieszablonową jakość obrazu do ISO 12800 z niewiarygodnie szybką sprawnością Ten czujka ustawia obszar pikseli, wysoki prędkość przetwarzania sygnału i pamięć w celu zwiększenia przepustowości informacji ponad pięciokrotnie i zapewniają takie funkcje, jak 40-krotny zwolniony ruch, migawka zabezpieczająca przed zniekształceniem, video UHD 4K itd.

Ten 1-calowy sensor ma jeszcze płaszczyznę ogniskową punkty AF z detekcją fazy dla szybszego, bardziej starannego ustawiania ostrości. Czujnik jest sparowany ze zaktualizowanym procesorem obrazu BIONZ X i frontowym interfejsem LSI, co widocznie udoskonala szybkość i przepustowość całego systemu obrazowania, umożliwiając ciągłe fotografowanie z AF / AE z szybkością do 24 fps.

Rozbudowany bufor zezwala na ciągłe fotografowanie w sytuacji dłuższych serii, do 233 plików JPEG. Front-end LSI i powiększona wydajność czujnika polepszają w dodatku ogólną jakość obrazu, bardzo przy wyższej czułości, redukując szumy i oferując wyższą postrzeganą rozdzielczość i definicję koloru.

Obiektyw ZEISS Vario-Sonnar T * 24-200mm Obejmujący imponujący zakres równoważny 24-200 mm, zintegrowany obiektyw ZEISS Vario-Sonnar T * pasuje do fotografowania w szerokim zakresie sytuacji. Obejmujące teraz szerokokątne i średnie teleobiektywy, zaktualizowany zakres zoomu zapewnia pokaźniejszą wszechstronność fotografowania, zachowując przy tym kompaktowy kształt dzięki maksymalnemu zakresowi przysłony f / 2.8-4.5.

kompozycja optyczna mieści osiem asferycznych części, w tym cztery innowacyjne elementy asferyczne (AA),widocznie zmniejszyć aberracje i zniekształcenia, aby uzyskać wysoką ostrość i precyzyjne renderowanie.

powłoka antyrefleksyjna ZEISS T * pozostała ponadto użyta do tłumienia refleksów i odblasków dla poprawy wierności kontrastu i koloru. Rozciągliwy zasięg uzupełniają cztery zrównoważone stabilizatory obrazu Optical SteadyShot, które minimalizują pojawianie się drgań aparatu w celu fotografowania z ręki w słabym świetle.

na dodatek, Clear Image Zoom może być też użyty do dalszego rozszerzenia produktywnego zasięgu zoomu przy niemal zerowej degradacji obrazu. Prędki hybrydowy system AF z 315 punktami detekcji fazy RX100 VI jest zaopatrzony w system AF z detekcją fazową, który istotnie udoskonala prędkość autofokusa zarówno w sytuacji fotografii, jak i wideo.

Kamera wykorzystuje system hybrydowy z 315 punktami wykrywania fazy, które pokrywają około 65% kadru wraz z systemem detekcji kontrastu, aby zapewnić szybkie i precyzyjne ogniskowanie w różnorodnych sytuacjach.

RX100 VI jest w stanie momentalnie zablokować obiekty w zaledwie 0,03 sekundy i może korzystać z funkcji śledzenia AF podczas fotografowania z prędkością 24 klatek na sekundę. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, przyspieszony system wyświetlania oferuje zmniejszone zaciemnienie, co ułatwia śledzenie w trakcie...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.