Menu

Przyszłość architektury w 100 budynkach. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788365796462 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Marc Kuschner 
  • Wydawnictwo Grupa Wydawnicza Relacja 
  • Ilość stron 112 
  • Rok wydania 2020 
Opis
Marc Kuschner, założyciel portalu Architizer.com, prezentuje 100 zrealizowanych projektów, które uosabiają przyszłość architektury.
Zadajemy sobie coraz więcej pytań na temat architektury. Odpowiedź zdefiniuje naszą przyszłość. Pawilon z papieru. Budynek, który pochłania smog. Nadmuchiwana sala koncertowa. Wkraczamy w nową erę w projektowaniu i potrzebujemy czegoś więcej aniżeli tylko schronienia. Chcemy budynków, które będą inspirować, pomogą zadbać o środowisko, zadbają o potrzeby wspólnoty, budynków wytworzonych dzięki postępowym technologiom, lecz i wykorzystującym to, co już powstało.
Niczym w architektonicznym gabinecie osobliwości, w tej książce znajdziesz najmocniej innowacyjne budynki teraźniejszości i przyszłości. Opisywane realizacje pochodzą ze wszelkich siedmiu kontynentów i pokazują prawdziwie globalną perspektywę w spojrzeniu na to, co dalej będzie się działo w architekturze. Każda z nich stawia przed nami pytania:
- Czy budynek może oddychać?
- Czy można zbudować drapacz chmur w ciągu jednego dnia?
- Czy można wydrukować dom w technologii 3D?
- Czy można zamieszkać na Księżycu?
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.