Menu

Atlas Wielostanowiskowy SCUD Buffalo Stos 100 kg Outlet

Cechy produktu

  • Producent SCUD 
  • Rodzaj atlas 

Opis

Atlas SCUD Buffaloto wyjątkowo mocny kilkustanowiskowy atlas kulturystyczny perfekcyjny do domowej siłowni. Jednostajna kompozycja atlasu zezwala na używanie osobom o wadze choćby do 120 kg

Waga całego stosu obciążeń to aż 100 kg, a dzięki zastosowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar podczas ćwiczeń to 200 kg. Szeroka liczba bloczków w stosie daje użytkownikowi duży zakres regulacji obciążenia dostosowanego do realizowanego ćwiczenia.

Możliwość regulowania wysokości takich elementów jak modlitewnik, ławka, pozwala na komfortowe wykonywanie ćwiczeń zarówno wysokim jak i niskim użytkownikom.

Atlas poza typowym wyposażeniem w stację motylkową do rozpiętek (z dopełniającą opcją wyciskania w przód) i wyciągiem górnym i dolnym posiada: modlitewnik, wyciąg środkowy, stepper, ławkę do brzuszków, tzw. „byka" do ćwiczeń w zwisie z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, uchwyty do podciągania, i dodatkową stację z prasą do wyciskania nogami.

zastosowanie karabińczyków przy wydobywach daje możliwość prędkiej zmiany wchodzących w skład zestawu drążków oraz uchwytów.

wielka gama funkcji atlasu pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie dłoni, klatki piersiowej, brzucha, nóg a także pośladki.

Ćwiczenia na atlasie od lat są niezwykle lubiane wśród mężczyzn, lecz także wśród kobiet ceniących sobie możliwość wydajnego ćwiczenia nóg.

marki SCUD poza konkretną konstrukcją ponadto zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając atlas w osłonę stosu.

OUTLET

Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

PW P1194- Ślady skręcania, rysy otarcia, miejscami wytarta farba. Realne odkształcenia na gąbkach neoprenowych i elementach tapicerowanych. Ramiona od motyli zchodzą się niesymetrycznie (różnica około 1 cm).

Najważniejsze dane:
  • solidna stalowa budowa
  • Wyciąg górny do ćwiczenia mięśni ramion, pleców i barków.
  • Ramiona do rozpiętek (stacja motylkowa)
  • Wyciąg dolny
  • regulowane siedzisko
  • Steper
  • Ławka do ćwiczenia mięśni brzucha
  • Przyrząd do ćwiczeń w zwisie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.