Menu

A propos niczego Autobiografia audio CD MP3 (Audiobook) - Allen Woody - książka

Cechy produktu

  • ISBN 9788381881937 
  • Tematyka biografie i pamiętniki 

Opis

Szczery, soczysty i atrakcyjny autoportret jednego z największych artystów naszych czasów! Z unikatową gawędziarską pasją Allen prowadzi nas od dzieciństwa i młodości na Brooklynie, poprzez pracę scenarzysty w programie Sida Ceasara i komika stand-upowego, aż po pierwsze próby aktorsko-reżyserskie i rozkwit – trwającej sześćdziesiąt lat – kariery w przemyśle filmowym.

Na kartach tej niecodziennej autobiografii spore nazwiska mieszają się z błahostkami, naiwne uznaniey z bagażem życiowych doświadczeń, a kino ma godnego rywala w postaci muzyki jazzowej. Ta intymna i nieraz humorystyczna historia znajduje się na listach bestsellerów takich czasopism, jak „New York Times", „USA Today", „Los Angeles Times" i „Publishers Weekly".

Żywa opowieść o dorastaniu na Brooklynie, w rodzinie z klasy przeciętnej plotkarska relacja o wdrapywaniu się po szczeblach drabiny komedii, od pisania gagów dla tabloidów po zdobycie Oscarów. (…) pokaźniejsza część tych wspomnień jest przyjemną i zajmującą lekturą.

(…) Trzeba być prawdziwym ponurakiem, żeby nie roześmiać się pod gradem żartów.- Peter Biskind, „Loch Angeles Times" Prawdziwie wyluzowany głos na papierze.- „New York Times" Absolutnie zachwycająca, zabawna, ujmująca i skrząca się gwiezdnym pyłem.

- „National Review" Od młodości mistrz w humorystycznym umniejszaniu samego siebie, urodzony z nowojorskimi cojones, Allen mówi to, o czym inni tylko myślą, i do diabła z kontrowersjami. - „New York Journal of Books" - „The Federalist" Rzutka, żywa, nadzwyczaj zabawna relacja.- „Commentary Magazine" Jeśli kochacie Woody’ego Allena, pokochacie tę książkę.

- Sam Wasson, „Air Mail"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.