Menu

Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie

Cechy produktu
  • ISBN 9788362304486 
  • Autor Eker T.Harv 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron
  • Rok wydania 2012 
Opis
"Bogaty albo biedny" ujawnia brakujące ogniwo pomiędzy pragnieniem sukcesu a jego osiągnięciem!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy z łatwością dochodzą do posiadajątku, a inni mają ciągłe problemy,zbratać koniec z końcem? Czy ta różnica wynika z ich wykształcenia, inteligencji, umiejętności, wyczucia czasu, nawyków zawodowych, kontaktów, odrobiny szczęścia, czy również może z zawodu, biznesu albo inwestycji, które wybrali?

Szokująca odpowiedź brzmi: z żadnej z tych rzeczy!

W rewolucyjnej książce "Bogaty albo biedny"T. Harv Eker twierdzi:,,Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość!". Eker potrafi to zrobić, rozpoznając indywidualny,,schemat pieniędzy i sukcesu". Każdy z nas ma własny schemat pieniędzy zakorzeniony w podświadomości i to właśnie ten schemat, bardziej niż cokolwiek innego, decyduje o naszym sukcesie finansowym. Możesz wiedzieć wszystko o marketingu, sprzedaży, negocjacjach, akcjach, nieruchomościach i świecie finansów, lecz jeśli twój schemat pieniędzy nie jest nastawiony na szeroki sukces, nigdy nie dojdziesz do dużych pieniędzy - a jeśli jakimś trafem zdobędziesz pieniądze, najprawdopodobniej je stracisz!
,,Bogaty albo biedny" to właściwie dwie książki w jednej. Pierwsza część wyjaśnia, jak działa schemat pieniędzy. Z wykładu Ekera, którego znamionuje rzadko spotykane połączenie błyskotliwej inteligencji z niezwykłym poczuciem humoru, dowiesz się, jaką zajmujesz pozycję w świecie finansów. Nauczysz się też, jak rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy, aby nie tylko zrobić posiadajątek, ale żeby go utrzymać i stale powiększać.

W drugiej części poznasz siedemnaście,,zestawów myśli", które mówią o tym, w jaki sposób działają ludzie bogaci w odróżnieniu od większości ludzi biednych i przeciętnie zamożnych. Każdy zestaw obejmuje opis praktycznych działań, które powinieneś podjąć,bezdyskusyjnie powiększyć swoje dochody.

Jeśli nie wiedzie ci się finansowo tak, jakbyś sobie życzył, to znaczy, iż musisz zmienić swój schemat pieniędzy. Niestety, twój obecny schemat zostanie z tobą do końca życia, jeśli go nie zidentyfikujesz i nie skorygujesz - właśnie w tym pomoże ci ta niezwykła książka. Zdaniem Ekera, sprawa jest prosta: jeśli będziesz myślał tak, jak myślą ludzie bogaci, i robił to, co oni robią, jest wielka szansa, iż staniesz się jednym z nich!

Autorzy: Eker T. Harv
EAN: 9788362304486
Format: 18,7x14 cm
ISBN: 9788362304486
Oprawa: etui kartonowe
Rok wydania: 2012
Wydawnictwo: Studio Emka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.