Menu

SPRZEDAŻ - Fredrik Eklund (AUDIOBOOK na CD)

Cechy produktu

  • ISBN 9788393855230 

Opis

AUDIOBOOK "Sprzedaż" Fredrik Eklund (czyta Tomasz Kućma)

Najskuteczniejszy agent nieruchomości i charyzmatyczna gwiazda telewizyjnego programu Million Dollar Listing New York Fredrik Eklund zdradza swoją receptę na osiągnięcie sukcesu – nieważne, kim jesteś ani co robisz! Książka "Sprzedaż - Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu" to podstawowa pozycja jeśli chcesz zacząć na prawdę sprzedawać.

"Sprzedaż"pokaże ci, jak krok po kroku wpłynąć na ludzi, by przekonać ich do kupna tego, co im proponujesz – nieważne, czy to wart miliony apartament, czy uliczny fast food.

To obowiązkowa pozycja nie tylko sprzedawców nieruchomości, ale dla każdego, kto zajmuje się sprzedażą. Nie ma znaczenia jakie usługi proponujesz i czym się zajmujesz! Dlaczego? Bo jak pisze Fredrik Eklund w Sprzedaży:

„Wszystko, co na razie musisz zrobić, to zadać sobie pytanie: Czy chcę odnosić więcej sukcesów osobistych i zawodowych, a także prowadzić niebanalne i satysfakcjonujące życie?"

JEDNAK ZANIM ODPOWIESZ NA TO PYTANIE, PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ! Nie oderwiesz się od tego pisanego z pasją i humorem poradnika. Eklund nauczy Cię sztuki prezencji, mowy sprzedażowej i mądrych negocjacji. Dowiesz się, jak sprawnie sprzedać wszystko i wszystkim, wszędzie i za każdym razem. Dlaczego to takie ważne? Bo całe nasze życie polega na sprzedaży – nie tyle przedmiotów, co naszych pomysłów czy przekonań. Rób co kochasz, a gdy będziesz umiał to sprzedać, spełnią się twoje marzenia. Ta książka ci w tym pomoże.

Autor podzielił książkę na trzy części, z których dowiesz się m.in. Jak:
  • zrozumieć kim jesteś, czego Ci trzeba, co Cię napędza w biznesie i jak ogłosić to światu;
  • prezentować siebie tak, jakbyś chciał być postrzegany poprzez innych;
  • sprzedawać zgodnie z zasadą: „kup dzisiaj i ode MNIE";
  • znaleźć najkorzystniejszych klientów, wynegocjować najlepsze dla siebie warunki i pomnożyć zyski;
  • sprzedać wszystko niezależnie od tego, czym się zajmujesz i odnieść przy tym duży sukces;
  • przyciągnąć ludzi do współpracy i stać się zauważalnym dla otoczenia i konkurencji;
  • uaktywnić w sobie „dar sprzedaży";
  • przekuć niepowodzenie w finansowy (i nie tylko) sukces;
  • ulepszyć swoją sztukę perswazji, aby sprzedać siebie, a zwykle swoje usługi!


przejrzyj najlepszy pakiet dla sprzedawcy TUTAJ!


FREDRIK EKLUND

najkorzystniejszy sprzedawca nieruchomości na świecie. W ciągu swojej kariery sprzedał nieruchomości warte ponad dwa miliardy dolarów. Charyzmatyczna gwiazda programu TV Million Dollar Listing New York amerykańską karierę zaczynała od sprzedaży kanapek na ulicy. Dziś uważany jest za znakomitego brokera z listą takich kupujących jak Jennifer Lopez, Daniel Craig i John Legend. Twardy skuteczny biznesmen, a po godzinach miłośnik psów.

BESTSELLER "THE NEW YORK TIMES"


Fredrik potrafiłby sprzedać lód Eskimosom!

Andy CohenKsiążka Eklunda to esencja funkcjonalnej wiedzy sprzedażowej, okraszona luzem i poczuciem humoru.

Mariusz Dziedziński, prezes PL Europa S.A.Obowiązkowa lektura każdego sprzedawcy!

Marcin Osman, autor książki Sprzedawaj WięcejFredrik Eklund swymi kolorowymi opowieściami wciągnął mnie w swój świat i choćby nie zauważyłem, kiedy pomiędzy nimi przemycił bardzo wartościową wiedzę i zadziwiające triki najkorzystniejszego sprzedawcy nieruchomości w USA.

Marcin Kądziołka, prezes wydawnictwa Złote Myśli


Czytelnicy o "Sprzedaży" Fredrika Eklunda:


Myślę, iż to najkorzystniejsza książka jaką udało mi się w życiu przeczytać. Bez wątpienia przeczytam ją po raz drugi by lepiej przyswoić sobie wiedzę by nic nie umknęło. Oceniając tę książkę po okładce i tytule nigdy nie spodziewałabym się takiej treści. Autor jest multimilionerem i osiągnął ogromne sukcesy w każdym aspekcie swojego życia a teraz dzieli się swoją wiedzą w postaci tej książki, wysyła swój "list w butelce". To nie jest książka kierowana wyłącznie do ekonomistów, do handlowców ale do każdego, kto jedynie ma ochotę podnieść jakość swojego życia. Osobiście po przeczytaniu jestem szczerze zachwycona!

- z portalu lubimyczytać.pl„Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu", to poradnik który czyta się jak książkę obyczajową. Dzięki lekkiej formie podczas czytania w całości straciłam poczucie, że trzymam w rękach poradnik finansowy. ( )

- z www.granice.plwyjątkowo ciekawa książka jak zastosować media społecznościowe do budowy własnej producenta. Mnóstwo funkcjonalnych i produktywnych metod jak zwiększyć swoje umiejętności polecam każdemu sprzedawcy, który chce być jeszcze bardziej skuteczny w tym co robi.

- z portalu onepress.pl


Pobierz darmowy fragment książki w formacie PDF »
Odwiedź oficjalną stronę fredrikeklund.pl »

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.