Menu

Basil Memories Bagażnik rowerowy 28" czarny Bagażniki przednie

Cechy produktu

  • Producent Basil 

Opis

obfity i mocny przedni bagażnik wytworzony ze stali. Mocowany do kierownicy i do przedniej osi. Kompatybilny z rowerami 26"–28" ze sztywnym widelcem. Haki mocujące do kierownicy o średnicy 21 – 31,8 mm. Możliwość konstrukcji lampy przedniej. Max. Obciążenie 10kg

wymiary: 28 x 31 x 27 cm
Kolor: czarny
Materiał: stal
Mocowanie: na przód

BASIL SERIOUS TRANSPORT
Poznajcie naszą wytrzymałą serię transportową. Produkty są tak silne jak wół. Grafika ma sakwach łączy brezent z laminowanym poliestrem. Moglibyśmy powiedzieć, iż nie ma sensu próbować konkurować z jej nośnością,proponuję spróbować samemu. Wypróbujcie także nasze znane skrzynie i bagażniki, przystępnych w wielu kolorach. Dzisiaj, po wielu wnioskach, skrzynie dostępne są dodatkowo w średnim wymiarze.

HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swym rowerze, dlatego robimy ładne i poręczne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine wyjątkowo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, iż z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt mnóstwo zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie towarów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej ciekawa i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.