Menu

Aronia suszone owoce 2.5 kg

Cechy produktu

  • Producent Polska 
  • Rodzaj suszone owoce 

Opis

Aronia suszona

Aronia suszona BadaPak - swoje parametry zawdzięcza głownie występowaniu polifenoli, w tym wyjątkowo cennych antocyjanów. Polifenole stanowią największą grupę naturalnych i jednych z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Aronia suszona BadaPak posiada mało kalorii i dużo błonnika pokarmowego. Owoce aronii dostarczają wielu cennych witamin: A, C, E, PP, B1, B2, B6. Oprócz nich odnajdziemy takie minerały jak mangan, bor, molibden, kobalt, miedź i jod.

Aronia suszona BadaPak jest idealnym, smakowym i aromatycznym dodatkiem wszystkich herbat. Same suszone owoce w dodatku można zalać gorącą wodą, parzyć pod przykryciem i wypijać z nich napar. Aronia dodana do jogurtu czy mleka stanowi pożywny dodatek śniadania. Może być w dodatku dodawana do potraw mięsnych.

Aronia pochodzi z Ameryki Północnej. Aktualnie jest szeroko rozpowszechniona w Europie a także w Polsce. Krzew aronii można uprawiać niemalże w każdych warunkach a owoce są niezwykle oporne na działanie szkodników. Aronia ma niezwykle intensywną barwę. Smak owoców nie wszystkim przypada do gustu, są one cierpkie i raczej mało słodkie.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane ponadto sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.