Menu

Nasiona konopi obłuszczone 1 kg

Cechy produktu

  • Producent Polska 

Opis

Nasiona konopi ziarno

Nasiona konopi BadaPak posiadają perfekcyjną wartość odżywczą. Znamionują się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych. Występują one w wyśmienitej proporcji 3:1 między kwasami omega-6 i omega-3. Zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych w nasionach konopi BadaPak jest większa niżeli w jakiejkolwiek innej roślinie. Oprócz tego są wielkim źródłem pełnowartościowego białka. Odznacza się ono niezwykle wysoką przyswajalność. Na dodatek odszukamy tu też wit E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Nasiona konopi BadaPak dostarczą ponadto błonnik pokarmowy.

Nasiona konopi BadaPak są szczególnie cennym składnikiem. Można dodawać je do każdej potrawy. Do pieczywa, produktów mącznych, sałatek, koktajli, płatków śniadaniowych. Można zmielić je samemu i dodawać do mleka, jogurtów, sosów. Najwięcej wartości odżywczych uzyskamy przy zmieleniu nasion tuż przed spożyciem.

Konopia siewna jest jednoroczną rośliną zielną. Pochodzi z Azji i tam o jej dobroczynnych właściwościach wiedziano już 3000lat temu. Nasiona konopi dzięki czemu,posiadają kilka specyficznych cech i całe bogactwo komponentów odżywczych zaliczane są do grona superfood.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.