Menu

Orzechy laskowe prażone blanszowane 5 kg

Cechy produktu
  • Producent BadaPak 
  • Rodzaj orzechy 
Opis
Orzechy laskowe prażone blanszowane

Orzechy laskowe prażone BadaPak to pełna wartości odżywczych przekąska doskonała pomiędzy posiłkami. Znamionuje się wysoką zawartością witamin, minerałów, nienasyconych kwasów tłuszczowych i błonnika pokarmowego. W czołówce wymienić należy witaminę E (silny przeciwutleniacz zwany dodatkowo witaminą młodości) i kolejno witaminy z grupy B (w tym kwas foliowy i niacyna),, a także wit. C, A, K. Długą listę minerałów jakie zawierają orzechy laskowe otwiera potas. Jest go aż około 680mg w 100g. Następnie wymienić należy fosfor – około 290mg w 100g i magnez, żelazo, wapń i cynk.

Orzechy laskowe prażone blanszowane BadaPak to przeważnie rewelacyjna przekąska. Dodawane do owsianki czy musli podniosą ich wartość odżywczą. Wiodą prym wśród orzechów dodawanych do deserów, czekolad czy ciasteczek. Swoje miejsce znajdą ponadto jako składnik sałatek i makaronów.

Orzechy laskowe rosną na dość wysokim, mogącym osiągać 5m, gęstym krzewie. Występują niemalże w całej Europie, a także w części Azji. Leszczynę rozpoznać można po urodziwych, sercowatych liściach, a orzechy są okrągłe, zakończone ostro z jednej strony.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane też sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak również mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.