Menu

Orzechy pecan 1 kg

Cechy produktu

  • Producent BadaPak 
  • Rodzaj orzechy 

Opis

Orzechy pecan

Orzechy pecan BadaPak wyglądem przypominają nasze orzechy włoskie jednak zawierają od nich więcej wartości odżywczych. Są doskonałym źródłem przeciwutleniaczy. Orzechy pecan BadaPak dostarczają witaminę C, E, K i witaminy z grupy B (kwas foliowy, B1, B2, B3, B5, B6). Zawierają także sporo cennych minerałów. Są źródłem magnezu, potasu i cynku. Aż 70% ich tłuszczy stanowią tak drogocenne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Orzechy pecan BadaPak charakteryzują się słodkim, delikatnym i maślanym smakiem. Nieprzeciętnie sprawdzą się jako przekąska. Mogą być dodawane do musli, owsianek czy jogurtów. Będą także pasowały do słodkich deserów, ciasteczek i ciast. Korzyści ze spożywania orzechów pecan BadaPak jest tak niemało, iż warto znaleźć dla nich stałe miejsce w swej kuchni.

Orzechy pecan to owoce długowiecznego, konkretnego i wysokiego drzewa zwanego orzesznikiem jadalnym albo pekanowym. Naturalnie występuje w Ameryce Południowej i tam znajdują się jego największe uprawy. W mniejszej skali można go spotkać w dodatku w Australii, Izraelu, Afryce oraz w Chinach.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.