Menu

Orzechy włoskie łuskane zbiór 2020 1 kg

Cechy produktu

  • Producent BadaPak 
  • Rodzaj orzechy 

Opis

Uwaga w produkcie dopuszczalne skażenia skorupą, łuską z orzechów na poziomie 0,1 % Orzechy włoskie łuskane

Orzechy włoskie BadaPak są spore, posiadają miły, słodkawy smak. Są wspaniale wszystkim znane i szanowane. Swoim kształtem przypominają mózg. Orzechy włoskie BadaPak zawierają wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Orzechy włoskie zawierają kwas fenelowy i elagowy; minerały: potas, żelazo, cynk, wapń oraz takie witaminy jak A, B6, C, E.

Orzechy włoskie BadaPak wspaniale smakują jako przekąska. Są pysznym elementem wszystkich deserów i ciast. Mogą służyć jako dodatek do lodów, gofrów. Pokruszone lub w postaci całych połówek będą nieprzeciętną dekoracją. Należy pamiętać o tym aby przechowywać je w suchym, chłodnym miejscu, korzystnie zamknięte. Pozwoli im to zachować cenne wartości na dłużej.

Orzech włoski jest długowiecznym drzewem liściastym. Znamionuje się szerokim pniem i rozbudowaną, szeroką koroną. Owoce kryją się w zielonej łupinie, która dojrzewając brązowieje i odpada odsłaniając brązową skorupkę, to w niej właśnie znajduję się smaczny owoc. Orzechy włoskie występują typowo w Europie, Ameryce i Azji.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.