Menu

Orzechy ziemne SUROWE nie prażone (fistaszki) 5 kg

Cechy produktu

  • Producent BadaPak 
  • Rodzaj orzechy 

Opis

Orzechy ziemne (fistaszki) bezkompromisowe

Orzechy ziemne BadaPak posiadają unikatowe wartości odżywcze. Zawierają dużą dawkę witamin (B3, B6, E) i minerałów (potas, magnez, żelazo, wapń, fosfor, sód, cynk). To co je uwydatnia na tle innych orzechów jest białko. Orzechy ziemne BadaPak są wartościowym źródłem zdrowych tłuszczy, czyli jedno i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawierają dużo błonnika. Fistaszki zawierają jeszcze najwięcej witaminy B3 z pośród wszelkich orzechów.

Orzechy ziemne BadaPak to samo zdrowie zamknięte w delikatnej skorupce. Najlepiej spożywać je jako przekąskę samą w sobie. Można również używać ich do musli, granoli, ciastek i deserów.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane ponadto sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak jeszcze mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.