Menu

Pistacje łuskane niesolone zwykłe 0.5 kg

Cechy produktu

  • Producent BadaPak 
  • Rodzaj pistacje 

Opis

Pistacje łuskane niesolone zwykłe

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to niezwykle pyszna przekąska. W ich składzie wyszukamy spore pokłady potasu – zawierają go najwięcej ze wszystkich orzechów. Są korzystnym źródłem cennego fosforu, magnezu, wapnia, cynku i sodu. Jako jedyne ze wszystkich orzechów zawierają karotenoidy (luteinę i zeaksantynę). Wśród witamin na wyróżnienie zasługuje bogata zawartość wit B6 jak dodatkowo pozostałych witamin z gruby B: ryboflawiny, niacyny, tiaminy, kwasu foliowego. Dodatkowo orzeszki te dostarczają białko i błonnik pokarmowy.

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to najzdrowsza wersja tych orzeszków. Są dodatkowo niskokaloryczne, jeden niewielki orzeszek mieści tylko 3 kcal. Najlepiej spożywać je bezpośrednio. To nieprzeciętna przekąska w ciągu dnia. Ponad to pistacje łuskane BadaPak można dodawać do deserów, ciast, pasztetów, sałatek. Można z nich przyrządzić także pesto.

Pistacja to roślina, która obejmuje kilkanaście gatunków drzew. Drzewo pistacjowe wydaje owoce co dwa lata. Rosną one w kiściach przypominających winogrono. Gdy dojrzeją ich skorupki pękają i odkrywają orzeszki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.