Menu

Bidon Elite FLY biały, szara grafika, 550ml

Cechy produktu

  • Producent Elite 
  • Rodzaj bidon 
  • Pojemność 550 ml

Opis

Jeżeli szukasz ultralekkiego bidonu, który zabierzesz równocześnie na trening, jak i na wycieczkę rowerową, to ELITE Fly jest dla Ciebie. Wybierz swój ulubiony kolor i objętość dobraną do swoich potrzeb,cieszyć się z nowej, komfortowej w używaniu butelki.

Model produkowano z bezwonnego i sprężystego plastiku, wolnego od związku BPA.zmniejszyć masę produktu, w jego centralnej części zastosowano cieńszą warstwę tworzywa, co przełożyło się także na ergonomiczność bidonu. W efekcie budowa jest bardziej funkcjonalna, a chwyt pewniejszy. Dzięki czemu łatwiej również uzyskać obszerniejszy strumień płynu.

ELITE Fly wyekwipowany jest w spory ustnik rodzaju push-pull, co jest nad wyraz komfortowym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli postanowimy napić się wody nie przerywając pedałowania. Natomiast naciskając miękki korpus osiągniemy strumień, którym ochłodzimy ciało na najmocniej wyczerpujących odcinkach trasy.

Bidon eksponuje się także trwałością, a przy tym można łatwo utrzymać go w czystości. Można myć go w zmywarce (w temperaturze do 40°C), a następnie rozłożyć,starannie wysechł, uniemożliwiając rozwój bakterii i pleśni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.