Menu

Butelka HYDRAPAK RECON 1 L - Czarna

Cechy produktu

  • Producent Hydrapak 
  • Pojemność 1000 ml

Opis

Gładka spuszczona czapka z daszkiem – 180 obrotu gwarantuje genialne natężenie przepływu dla picia przypominającego szklankę, odkręcaj się z powrotem, żeby zamknąć w celu zapewnienia szczelnego transportu.

Trwały i łatwy do przenoszenia - rozciągliwy uchwyt z tworzywa TPU jest komfortowy w noszeniu, lekki i prawie niezniszczalny. Wcięty rowek na palec udoskonaloną przyczepność, na dodatek w rękawiczkach i w każdych warunkach pogodowych.

Smukły kształt butelki - zaprojektowany, by zmieścić się w kieszeni plecaka, ale wystarczająco wszechstronny do codziennego użytku - pasuje do większości uchwytów na kubki. Proste do czyszczenia – wyciągnij i zdejmij wewnętrzną uszczelkę z pokrywki do czyszczenia, złóż ponownie po czyszczeniu – pokrywka i butelka można myć w zmywarce, zaleca się najwyższą półkę.

Produkty międzynarodowe mają oddzielne warunki, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dostosowanie, oceny wiekowe i język produktu, oznakowanie lub instrukcje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.