Menu

Butelka HYDRAPAK RECON 1 L - Niebieska

Cechy produktu

  • Producent Hydrapak 
  • Pojemność 1000 ml

Opis

Gładka spuszczona czapka z daszkiem – 180 obrotu gwarantuje doskonałe natężenie przepływu dla picia przypominającego szklankę, odkręcaj się z powrotem, żeby zamknąć w celu zapewnienia szczelnego transportu.

Trwały i przystępny do przenoszenia - sprężysty uchwyt z tworzywa TPU jest wygodny w noszeniu, lekki i prawie niezniszczalny. Wcięty rowek na palec lepszą przyczepność, na dodatek w rękawiczkach i w każdych warunkach pogodowych.

Smukły zarys butelki - zaprojektowany, aby zmieścić się w kieszeni plecaka, lecz wystarczająco wszechstronny do codziennego korzystania - nadaje się do większości uchwytów na kubki. Nietrudne do czyszczenia – wyciągnij i zdejmij wewnętrzną uszczelkę z pokrywki do czyszczenia, złóż ponownie po czyszczeniu – pokrywka i butelka można myć w zmywarce, zaleca się najwyższą półkę.

Produkty międzynarodowe mają oddzielne warunki, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym przypasowanie, oceny wiekowe i język towaru, oznakowanie lub instrukcje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.