Menu

SIGG - BUTELKA TRAVELLER RED

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

tradycyjna szwajcarska butelka SIGG. Nieśmiertelny dizajn butelki znalazł swoje miejsce w muzeum Sztuki postępowej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, uczelni albo w pracy.Legendarne butelki SIGG wytwarzane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są ergonomiczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Prosto je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który kompletnie jest poddawany recyklingowi. Butelki doskonałe warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.pokaźny wybór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na dużo sposobów.pojemność: 0.6 LWaga: 115gButelka zamykana na konwencjonalny korek.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Z pewnością bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.