Menu

SIGG - Butelka VIVA Star Wars

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Butelka SIGG o wielu możliwościach. Obszerny otwór butelki usprawnia jej czyszczenie lub po prostu wrzucenie kawałków lodu. Wysokiej jakości ustnik 3 Stage wraz z blokadą gwarantuje idealne działanie. Jest to funkcjonalna butelka w trakcie uprawiania sportu, w pracy, na wycieczce albo na uczelni.Legendarne butelki SIGG wytwarzane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są użyteczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki genialne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.spory wybór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na dużo sposobów.objętość: 0.75 LButelka wykoanana z plastiku.Butelka ma ustnik 3 Stage (adapter + 3 Stage).

Ustnik można demontować na części pierwsze i łatwo go wyczyścić.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki SIGG w Polsce. Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów.

Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Z pewnością bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.