Menu

SIGG - BUTELKA WMB SPORTS WHITE TOUCH

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Butelka SIGG o wielu możliwościach. Obszerny otwór butelki ułatwia jej czyszczenie albo po prostu wrzucenie kawałków lodu. Wysokiej jakości ustnik 3 Stage wraz z blokadą gwarantuje nadzwyczajne działanie. Zewnętrzna, antypoślizgowa warstwa gwarantuje pewniejszy chwyt.Jest to praktyczna butelka podczas uprawiania sportu, w pracy, na wycieczce albo na uczelni.Legendarne butelki SIGG wykonane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są użyteczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Stworzone z jednego kawałka aluminium, który w pełni jest poddawany recyklingowi. Butelki idealne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.znaczny dobór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na dużo sposobów.pojemność: 0.75 LWaga: 160gButelka ma ustnik 3 Stage (adapter + 3 Stage).

Ustnik można demontować na części pierwsze i łatwo go wyczyścić.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SIGG w Polsce. Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów.

Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Bez wątpienia bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.