Menu

SIGG - POKRYWKA KBT DUST CAP FOOTBALL CARDED

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Wymienna pokrywka asygnowana do ustnika KBT (Kids Bottle Top). Dzięki różnokolorowym kolorom pokrywek można stworzyć unikalną butelkę SIGG.Kolor: motyw piłkarskiLegendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości.wytwarzane z jednego kawałka aluminium, który w pełni jest poddawany recyklingowi. Butelki rewelacyjne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.Bidony SIGG dają Nam możliwość przypasowania butelki do potrzeb dzieci przez różnego rodzaju ustniki, izolujące pokrowce oraz szeroką gamę akcesoriów specjalnie do nich wyprodukowanych.Butelki można myć w zmywarkach, a oprócz tego, nie zawierają ftalanów i BPA (bisfenol A), ani żadnych innych destrukcyjnych substancji, dzięki czemu są kompletnie bezpieczne dla dzieci.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Na pewno bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.