Menu

SIGG - POKRYWKA KBT DUST CAP TRANSPARENT CARDED

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Wymienna pokrywka asygnowana do ustnika KBT (Kids Bottle Top). Dzięki różnokolorowym kolorom pokrywek można stworzyć oryginalną butelkę SIGG.Kolor: biały przejrzystyLegendarne butelki SIGG wykonane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

ergonomiczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości.wytworzone z jednego kawałka aluminium, który całkowicie jest poddawany recyklingowi. Butelki doskonałe warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.Bidony SIGG dają Nam możliwość dostosowania butelki do potrzeb dzieci przez zróżnicowanego rodzaju ustniki, izolujące pokrowce oraz szeroką gamę akcesoriów specjalnie do nich tworzonych.Butelki można myć w zmywarkach, a oprócz tego, nie zawierają ftalanów i BPA (bisfenol A), ani żadnych innych zgubnych substancji, dzięki temu są całkowicie bezpieczne dla dzieci.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Z pewnością bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.