Menu

SIGG - TABLETKI BOTTLE CLEAN

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Pozwalają utrzymać wnętrze butelki i termosu w czystości.Tabletki są biodegradowalne. Proste w użyciu.Opakowanie gromadzi 20 szt. TabletekLegendarne butelki SIGG wytworzone są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są praktyczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Prosto je utrzymać w czystości. Wytworzone z jednego kawałka aluminium, który kompletnie jest poddawany recyklingowi. Butelki perfekcyjne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.duży wybór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na sporo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Niewątpliwie bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.