Menu

50 Shades of Grey - Pasy pod łóżko do krępowania - Under The Bed Restraints Kit

Cechy produktu
  • Producent 50 shades of grey 
Opis

50 Shades of Grey - Under The BedRestraints Kit Pasy krepujace do lózka z kajdankami Przemien lózko w poleigraszek spod znaku bondage i rozkoszuj sie zniewoleniem ipozadaniem wsród miekkiej satyny. Zestaw perfekcyjny dla poczatkujacych,w prosty sposób umozliwia krepowanie calego ciala którejest jednoczesnie prędki i bezpieczne.

Przypomnisz sobie slowa AnastasiiSteel z ksiazki... Opadal na mnie a ja czulem jego ciezar,wpychajacy mnie w materac. Skrepowanymi dlonmi objelam go zakark, przyciagnelam do siebie najlepiej jak umialam.

W tymmomencie wiedzialam jedno – ze zrobilabym dla niego wszystko. Zejestem cala jego.... Cztery miekkie pasy zakonczonezapieciem velcro (wysokiej jakosci „rzep") pozwalaja nakrepowanie calego ciala, pozwalajac ci skupic sie calkowiciena swej przyjemnosci.

Pasy zakonczone sa kajdankami nanadgarstki i kostki – mozesz je odlaczyc i uzywac bez pasówjako w pelni praktyczne akcesoria, jesli tak podpowie wamfantazja. Albo wykorzystaj pelne mozliwosci, czyli dlugoscpasów pozwalajacych na pewne skrepowanie i przymocowanie dolózka, aby zniewolenie bylo pelniejsze a mozliwoscruchu zmalala.

Bezpieczne i sprawne, pozwoli na pelne oddanie. Model ten jest prosty w uzyciu –po prostu przekladasz dlugie pasy pod materacem lub lózkiemtworzac w ten sposób swojego rodzaju platforme do którejprzymocowane sa wlasciwe kajdanki umozliwiajace skrepowanie raki/lub nóg.

Nie potrzeba specjalnych akcesoriówalbo lózek z wyraznymi i jednostajnymi nózkami –wystarcza te sprytne pasy. Nie ma problemu z uzyciem ich zarównoprzy normalnej wielkosci materacach jak i podwójnych czygrubych.

regulowana dlugosc pasówpozwoli na dopasowanie ich do niemal kazdej sylwetki. Zestaw jest dostosowany doprzewozenia, ma stylowy woreczek do tego lub przechowywania.doskonały dla ceniacych dyskrecje par.

Ten prosty w uzyciu i jakzeskuteczny zestaw pozwoli wam na pelne oddanie sie sobie i rozkoszyzniewolenia. Czesc oficjalnej kolekcjierotycznej sygnowanej poprzez Autora E. L. James "Fifty Shades ofGrey"

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.