Menu

sexshop - maze suspender belt brązowy - pas bijoux indiscrets - online

Cechy produktu
  • Producent Bijoux Indiscrets 
Opis

X Harness to uprząż skomponowana ze skóropodobnych pasków o dostosowywanej długości. Sama zdecyduj, jak posiadają się układać paski - na wprost, czy krzyżowo, w zarys litery "X".


MAZE to najnowsza linia od Bijoux Indiscrets, wyprodukowana z myślą o kobietach niezależnych i świadomych swej zmysłowej natury. Te efektowne akcesoria uzupełnią Twój codzienny outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, że Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie trwoniąc przy tym ani odrobiny elegancji i korzystnego smaku.

MAZE odszukasz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z serii MAZE nadzwyczajnie się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, podkreślając drapieżny i seksowny charakter noszącej ją osoby, ale także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest potrzebna do naszego życia, pasja jest czymś potrzebnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas aby iść do przodu. Powoduje, że jesteśmy silni albo czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się w pełni pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Stwarzając nieuchwytną nić porozumienia między partnerami, scala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

detale towaru:

tworzywo: poliuretan

kolor: czarny

Wszystkie produkty z linii MAZE zostały wytwarzane przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być stosowane przez wegan.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.