Menu

Bile pool Aramith Super Pro Value Pack

Cechy produktu

  • Producent Aramith 
  • Rodzaj bila 

Opis

Bile pool Aramith Super Pro-Cup Value Pack W zestawie Aramith Super Pro-Cup Value Pack, wynajdziemy bile, z których każda pojedyncza bila charakteryzuje się dokładną kalibracją.Belgijska marka Aramith słynie z tego, iż jej bile należą do najbardziej pożądanych na turniejowych rozgrywkach oraz na międzynarodowych zawodach ze względu na swoją unikatową jakość.Każda bila wytwarzana jest z termoutwardzalnej żywicy, która zagwarantuje gładką i szklistą powierzchnię, która broni przed zarysowaniami i skutkami mocniejszych uderzeń, ponadto minimalizując zużycie sukna.

fachowe wykonanie bili pod każdym względem: gęstości, równowagi, średnicy, owalności, twardości czy wagi, zapewnia precyzję uderzeń i wystawiania do następnego strzału, ciągle zjednuje im wielbicieli wśród graczy na całym świecie.

zestaw "Value Pack" zawiera: komplet bili Aramith Super Pro-Cup Tv 57,2 mm bilę treningową sygnowaną nazwiskiem mistrza świata Jima Rempe specjalny środek do czyszczenia bili ściereczkę z logo Aramith

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.