Menu

Kij 3-cz. snooker Conori Limited Edition 2 3/4

Cechy produktu

  • Producent Conori Ltd 
  • Rodzaj kij 

Opis

Kij 3-cz. snooker Conorii Limited Edition2 3/4 Firma Conori prezentuje limitowaną serię kijów do gry w snookera.Stanowią one nie tylko misternie zdobione, przepiękne kije, ale przede wszystkim doskonały sprzęt do gry dla wymagających zawodników.

Szczytówka kijów Conori Limited Edition wykonana jest z drewna pozyskiwanego z jesionu amerykańskiego, które przez kilka lat jest suszone, a przed samą produkcją poddawane dodatkowym procesom dosuszającym.

Następnie wytaczany jest gruby shaft, który zostaje odłożny na 20 dni w temperaturze pokojowej.Proces ten to stabilizacja shaftu, w trakcie którego mistrz rzemieślniczy odrzuca szczytówki nie spełniające normy jakości 100%.Dopiero wtedy następuje wyrafinowany akt finalnego dopracowania shaftu – którego zakończeniem jest ręczne szlifowanie, czyszczenie oraz woskowanie.

Butt zaś robiony jest z róznych gatunków drzew egzotycznych, klejonych warstwowo, poddawanych ręcznej obróbce i szlifowaniu. Jest on dzieki temu mocny i sztywny. Po skompletowaniu całego kija jest on poddawany pełnej kontroli jakości.Właśnie dlatego produkcja jednego tylko kija trwa minimalnie aż 2 miesiące, a w przypadku kijów z serii Limited Edition jest to ponad 6 miesięcy!

Kazdy kij posiada indywidualny numer oraz certyfiakt autentyczności. Model Limited Edition2 posiada charakterystyczne zdobienie, stworzone z naprzemiennie ułożonych kawałków hebanu i termograbu (poddany specjalnej obróbce grab).Tłem dla tego zdobienia jestciemny heban, otoczony obwódką z barwionego grabu.Kij rozkręcany jest w 3/4 długości, dodatkowo dołączana jest przedłużka.

Kije w całości robione są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników! [[en]] {{Conori Limited Edition2 snooker cue 3/4}}

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.