Menu

Kij bilardowy II cz. McDermott G412

Cechy produktu

  • Producent McDermott 
  • Rodzaj kij 

Opis

Model wycofany z produkcji - nie ma możliwości jego ponownego zamówienia kolekcja G od firmy McDermott to kije, których produkcja odbywa się w U.S.A. Znane są one na całym świecie za sprawą konstrukcji wysokiej jakości, egzotycznych gatunków drewna, niesamowitych inkrustacji i niemal niezliczonej możliwości dostosowania kija pod danego gracza.

Każdy kij z tej kolekcji jest objęty dożywotnią gwarancją producenta. Od 1968 roku kije marki McDermott stale rozszerzają swoją jakość, zgodnie z oczekiwaniami graczy wobec profesjonalnych kijów bilardowych.

Tylko po rygorystycznych oględzinach kij, albo szczytówka mogą otrzymać dokument Jakości McDermott i zostają one dostarczone do sprzedawców detalicznych. Eksperci kontroli jakości produktów McDermott analizują szczegółowo każdą część kija - żadna niedoskonałość nie jest tolerowana.

Szczytówki w kijach kolekcji G to jedne z najszczególniej nowoczesnych produktów tego typu na świecie. Połączenie najwyższej jakości drewna klonowego oraz włókien węglowych gwarantuje powtarzalność i optymalny transfer energii każdego uderzenia.Charakterystyka modelu G412: kij wytworzony w USA - gwarancja jakości i dożywotnia gwarancja McDermott rękojeść tworzona z elitarnego drzewa cocobolo inkrustowane zdobienia z czarnego i kościanego uretanu, oraz z cocobolo i zielonego tworzywa 'Green Lizard' + pierścienie z mosiądzu kij bez owijki - niczym nieograniczony chwyt gwint 3/8"-10 - pewnie łączny szczytówkę z rękojeścią szczytówka G-Core - drewno najwyższej jakości klonu z warstwami włókna węglowego - daje powtarzalność uderzeń i redukcję drgań wielowarstwowy skórzany tip Kamui Medium - zagwarantuje wyśmienitą kontrolę waga kija - może być dostosowana pod zawodnika specjalnymi śrubami wyważającymi Jako Regionalny Dealer producenta McDermott gwarantujemy najlepsze ceny i wieczystą gwarancję producenta - zobacz jak skorzystać z gwarancji Wypożycz zestaw McDermott DEMO - jeśli chcesz wypróbować jakość McDermott lub nie jesteś pewien, która szczytówka będzie dla Ciebie najlepsza - sprawdź detale Jeśli masz pytania albo wątpliwości - ochoczo pomożemy - skonsultuj się z naszą obsługą klienta

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.