Menu

Kij bilardowy II cz. McDermott H550C

Cechy produktu

  • Producent McDermott 
  • Rodzaj kij 

Opis

Kij bilardowy II cz. McDermott H550C Kij bilardowy II cz. McDermott H550C to model pochodzący z nieszablonowej edycji "Kij miesiąca"w której co miesiąc McDermott prezentuje nowy kij zaprojektowany przez swoich ekspertów, by pokazać swoje możliwości i zdolność do jednostkowego dostosowania dowolnego kija ze swojego katalogu.

Na warsztat trafiają najlepsze kije z aktualnych kolekcji i są modyfikowane pod względem oraz barw itp., stwarzając tym samym nieszablonowy, unikalny kij. "Kije Miesiąca" to produkty w nieszablonowej wersji i limitowanej serii w cenie normalnego kija.

Model H550C to pierwszy kij miesiąca z kolekcji H – pierwszej linii kijów McDermott, w których można znaleźć w pełni regulowany system wag VBP (Variable Balance Point – Zmienny punkt wyważenia). To bezprecedensowe rozwiązanie stało się osiągalne dzięki nowej, zastrzeżonej technologii, która jest oparte na rdzeniu z włókna węglowego poprowadzonym przez całą długość rękojeści z odważnikami, które możemy dowolnie przestawiać odpowiednio w przód i w tył w środku kija.

Żaden inny kij przystępny na rynku nie umożliwia tak dużą kontrolę nad wagą i wyważeniem kija. Technika ta otwiera zupełnie nowy wachlarz możliwości dobrania kija do indywidualnych potrzeb gracza, co przekłada się na pokaźnie pokaźniejszy komfort i precyzję gry.

Charakterystyka: limitowana edycja i nieszablonowa kolekcja szczytówka G-Core - drewno najwyższej jakości klonu z powłokami włókna węglowego - daje powtarzalność uderzeń i redukcję drgań wielowarstwowy tip Navigator Black Medium o średnicy 13 mm - zapewnia genialną kontrolę nad bilą rękojeść stworzona z drewna zgromadzono + srebrne pierścienie - drewno i jego wybarwienie wyselekcjonowane specjalnie dla tego modelu uchwyt klonu falistego barwionego na kolor jasnoszary gwint 3/8"-10 - pewnie łączny szczytówkę z rękojeścią system wag VBP (Variable Balance Point) - zezwalający skrupulatnie zmienić wagę, a także wyważenie kija Od 1968 roku kije firmy McDermott stale rozszerzają swoją jakość, zgodnie z wymogimi graczy wobec mistrzowskich kijów bilardowych.

Tylko po rygorystycznych oględzinach kij albo szczytówka mogą dostać atest Jakości McDermott i zostają one dostarczone do sprzedawców detalicznych. Eksperci kontroli jakości produktów McDermott analizują szczegółowo każdą część kija - żadna niedoskonałość nie jest tolerowana.

Jako Regionalny Dealer marki McDermott: zagwarantujemy najlepsze ceny wieczystą gwarancję producenta - przejrzyj jak skorzystać z gwarancji przystępne usługi i gratisy: Zdzierak + instrukcja obróbki tipaZOBACZ TUTAJ GRATIS PRZY ZAKUPIE KIJA zamiana tipa w kiju bilardowymZOBACZ TUTAJ GRATIS PRZY ZAKUPIE KIJA I TIPA Wyważenie kija bilardowegoZOBACZ TUTAJ GRATIS PRZY ZAKUPIE KIJA Wypożyczenie zestawu McDermott Demo sprawdź TUTAJ GRATIS PRZY ZAKUPACH* Grawerowanie kija bilardowegoZOBACZ TUTAJ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.