Menu

Stół Bilardowy RASSON Victory II 9ft MP 2018

Cechy produktu

  • Producent Rasson Billards 
  • Rodzaj stół 

Opis

Stół bilardowy RASSON Victory II

Stół po Mistrzostwach Polski - widoczne ślady stosowania.


Stół Bilardowy Victory II firmy Rasson to uosobienie przyszłości rynku bilardowego — nie bez powodu stół ten jest oficjalnym stołem Mistrzostw Polski!

postępowy, futurystyczny design, prekursorskie rozwiązania techniczne,, a także wysoki poziom wykonania to najistotniej widoczne parametry Victory II.Czytając powyższe, zapewne nie dziwicie się, że były one oficjalnymi stołami na jednym z największych, profesjonalnych wydarzeń bilardowych w Polsce tj. Mistrzostwa Polski w Bilard 2016 r. W Rumii (i będą nimi dodatkowo w przyszłych latach).
Od 12 do 18 grudnia najlepsi zawodnicy z całej Polski prezentowali swoje umiejętności właśnie na Victory II.
Najwyższa jakość stołów Rasson, a także kunszt ich wykonania dopełniły rangę tego wydarzenia, stawiając je bezsprzecznie na najwyższym poziomie.
Co więcej, fenomenalne Victory II można spotkać także na Mosconi Cup — prestiżowym turnieju rozgrywanym od 1994 roku między drużynami z Europy i Stanów Zjednoczonych.
Rywalizacja toczy się pomiędzy 5. Zawodnikami z UE i trafnie 5. Z USA w najróżniejszych miejscach świata, od pokaźnej Brytanii poprzez Las Vegas i co interesujące, jeszcze na Malcie.
W obowiązku jest też wspomnieć o World Tournament 14.1 (gdzie stół Rasson Victory II dodatkowo jest oficjalnym stołem) - jest to kolejny na liście, światowej klasy turniej bilardowy odbywający się od ponad 100 lat. W ten oto sposób wpisał się on w historię bilarda jako jeden z najdłużej odbywających się turniejów.
Przejdźmy do dalszej części naszej podróży i zatrzymajmy się na rozgrywkach Wyoming Open. Jesteśmy w mieście Saratoga-Wyoming, gdzie zawodnicy prezentują swoje umiejętności na tych wyrafinowanych stołach, o których cały czas mowa.
Zbliżając sie do najnowszych wydarzeń - Florida Biliards Expo! Bierze w nim udział ponad 1000 zawodników, w tym kobiety! Zgadza się, Ewa Mataya Laurance oraz LoreeJon Hasson miały okazję zmierzyć się na stole Victory II podczas jednej z odsłon tego turnieju.
Ostatnio stoły Rasson Victory II mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy na Giblartarze, gdzie gościła 24 edycja World Pool Masters.|

zdecydowanie stoły bilardowe Rasson Victory II stały się synonimem klasy i prestiżu, co wydarzenia takie jak szczególnie udane Mistrzostwa Polski 2016 tylko poświadczają.

Jesteśmy dumni, bedąc oficjalnymi dystrybutorami tych stołów, i z wielką radością oferujemy je wszystkim klubom, zawodnikom i miłośnikom bilarda w Polsce i Europie!


wymiary PODSTAWY: 132cm x 92 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.