Menu

Stół snookerowy Calissia 12ft (oficjalny stół Mistrzostw Europy)

Cechy produktu

  • Producent WIK sp. z.o.o 
  • Rodzaj stół 

Opis

Stół snookerowy Calissia 12ft (oficjalny stół Mistrzostw Europy) Calissia (12ft) jest mistrzowskim stołem snookerowym. Model ten został zaprojektowany specjalnie na Mistrzostwa Europy 2005 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie był oficjalnym stołem Mistrzostw.

konstrukcja spełnia wszelkie oczekiwania Światowej i Europejskiej Federacji Snookera, w pełni zasługuje na zachwyt ze strony czołowych graczy na świecie. Niebanalna ornamentyka korony oraz nieprzeciętnie przypasowany zarys nóg powoduje, iż stół nadzwyczajnie harmonizuje ze wysmakowanymi wnętrzami luksusowych lokali, klubów i eleganckich domów.

Calissia jest asygnowana dla prawdziwych koneserów i entuzjastów gry w snookera. Dodatkowe usługi i zestawy: Zamów transport firmowy zobacz TUTAJ proponujemy fachowy montaż i poziomowanie stołu bilardowego/snookerowego dla naszych Klientów sprawdź TUTAJ zobacz jak określić minimalną wielkość pomieszczenia dla stołu bilardowego/snookerowego sprawdź TUTAJ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.