Menu

Tip Kamui Original - różne wersje

Cechy produktu

  • Producent Kamui 

Opis

Tip Kamui Original - rozmaite wersje Kamui Original znamionuje się obszerniejszą porowatością, co zapobiega tzw. Kiksom; nie odkształca się, więc nie powstają tzw. Grzybki, 9 warstw oryginalnej świńskiej skóry Kamui zezwala na pokaźniejszą kontrolę nad grą.

Średnica tipa: 14 mm Tip dostępny jest w 4 twardościach: twarda - dobra dla kijów o mniejszej delfeksji. Kontakt między bilą a tipem jest niewielki, poprzez co łatwiej o silne i proste uderzenie bili nawet przy kiksie, jednak znacznie ogranicza możliwość rotacji.

średnia - dopasowana do większości warunków. Korzystny balans między siłą uderzenia a rotacją miękka - trudniej o dokładne, proste uderzenia, jednak dużo łatwiej o nadanie bili rotacji i opanowanie jej prędkości super miękka - diametralnie zniża defleksję, sprawdza się w połączeniu z kijami o powiększonej defleksji.

charakteryzuje się najdłuższym kontaktem tipa z bilą, przez co gracz może maksymalnie przełożyć siłę uderzenia na rotację. Cena dotyczy 1 sztuki KLIKNIJ TUTAJ, żeby SKORZYSTAĆ Z profesjonalneJ wymianY TIPA NA swym KIJU BILARDOWYM KLIKNIJ TUTAJ, aby DOWIEDZIEĆ SIĘ, JAK SAMODZIELNIE WYMIENIĆ TIPA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.