Menu

Wieszak bilardowy Conori Sapele natural 7 kijów

Cechy produktu

  • Producent Conori Ltd 
  • Rodzaj wieszak 

Opis

Eksluzywny,ręcznie wykonanywieszak na kije bilardowe firmy Conori wykonany z twardego drzewa Sapele. Wieszak przeznaczony jest na7 kijów. Niezwykle precyzyjnie wykonany, otwory wyłożone filcem zabezpieczającym kije przed porysowaniem,zachowany idealny kąt pomiędzy otworem a dolną częścią wieszaka pozwalający przechowywać kije w optymalnej pozycji.

Conori Ltd z siedzibą w Londynie powstała z inicjatywy artystów tworzących z drewna jak również innych materiałów prawdziwe i niepowtarzalne dzieła sztuki w branży wyposażenia wnętrz. Firma specjalizuje się głównie w pojedynczych projektach wykonywanych na zlecenie najlepszych projektantów w Europie oraz małych seriach drobnych wyrobów wyposażenia branży bilardowej.

Stosując tradycyjne metody obróbki tworzy niepowtarzalne wielopokoleniowe wyroby. Kiedy większość firm szuka tanich masowych metod wytwarzania, Conori wraca do tradycji stolarstwa. Duży nacisk kładziony jest również na oryginalny design dopasowany do najbardziej wymagających klientów.

Do produkcji używane są tylko najlepsze gatunki drewna- Iroko, Sapele, Acaju,Jatoba, Merbau uzupełniane o stal nierdzewną szkło czy inne materiały zgodnie z życzeniem klientów. Wszystkie wyroby są produkowane wyłącznie w Europie we współpracy z najlepszymi rzemieślnikami spełniającymi rygorystyczne wymagania jakościowe marki Conori.

Jednostkowa produkcja pozwala na indywidualne podejście do każdego wyrobu co zapewnia niepowtarzalny charakter oraz nieosiągalną dla produktów masowych jakość końcową. WYMIARY: 46cm x 10cm x10cm [[en]] {{CONORI sapeli cuerack, 7 holes}}

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.