Menu

Giganci wód i rocka. opowieści gitarzysty iron.. - adrian smith (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381297622 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Adrian Smith 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Adrian Smith dorastał we wschodnim Londynie, gdzie na terenie mokradeł Hackney złapał wędkarskiego bakcyla. I pewnie jego życie toczyło się wokół ryb, gdyby nie nowa, spora fascynacja. Muzyka. Smith zamiast wędki wybrał gitarę i został członkiem jednego z najwspanialszych zespołów w historii rocka- Iron Maiden.

Jego grą zachwycał się cały świat, ale nigdy nie zapomniał o swojej szerokiej pasji. W trasy koncertowe za każdym razem zabierał swoje wędki. Łowił rzadkie okazy z największymi tuzami sceny muzycznej, po głośnych koncertach szukając wyciszenia nad rzeką.

Witamy w świecie Adriana Smitha – na co dzień muzyka zespołu, którego popularność dawno przekroczyła wszelkie granice, a po pracy zapalonego wędkarza, który dotrze nad każdą rzekę, morze, kanał, jezioro i łowisko, aby osiągnąć stan wędkarskiej nirwany.

swojego pierwszego stufuntowego jesiotra, z którym stoczył wyczerpującą walkę, złowił w wirach kanadyjskiej rzeki Fraser podczas trasy Iron Maiden. A co powiecie na bliskie spotkanie ze sporym rekinem u wybrzeża Wysp Dziewiczych podczas brodzenia po pas w wodzie w poszukiwaniu albuli? Do tego należy wspomnieć o godnej podziwu liście okazów złowionych w brytyjskich wodach.

Na jedno ramię załóż gitarę, na drugie wędkę i wkrocz w niezwykły świat Adriana Smitha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.