Menu

"...i wtedy wspiąłem się na drzewo" (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788324059683 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Dirk Rossmann 
  • Wydawnictwo Znak 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2019 
Opis
Bestseller w Niemczech. Ponad 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!
niejednokrotnie robiłem rzeczy, których nikt inny wcześniej nie robił.
Człowiek pełen sprzeczności. Z jednej strony twardy konkurent w biznesie, z drugiej - zaangażowany społecznie wrażliwiec. Dirk Rossmann, pionier współczesnego rynku drogerii, obszerny przedsiębiorca i milioner. Jego credo: nigdy się nie poddawaj!
Już w wieku 12 lat wykazał się duchem przedsiębiorczości: kupował artykuły z drogerii o 10% taniej i dostarczał je rowerem do klientów. W wieku zaledwie 25 lat otworzył w Hanowerze pierwszą w Niemczech drogerię samoobsługową, kładąc podwaliny pod imperium swojej marki.
lecz historia jego sukcesu miała na dodatek gorsze momenty: w 1996 roku producent była w stanie upadłości, prywatnie Dirk Rossmann spekulował na giełdzie papierów wartościowych i w tym samym roku doznał zawału serca. "Od tego czasu porzuciłem wszystkie inne zajęcia i próbowałem uratować firmę".
poprzez ten kryzys Dirk Rossmann przeszedł głęboką przemianę. Uważa to za powód swego dzisiejszego sukcesu. Rossmann to człowiek konsekwentny, bogaty w doświadczenia życiowe, którego książka pomaga obrać dobry kierunek w skomplikowanych czasach.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.