Menu

Iacocca Autobiografia - Iacocca Lee, Novak William (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366142039 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Lee Iacocca|William Novak 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 500 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Kiedy Lee Iacocca z Williamem Novakiem, namówieni poprzez Wydawnictwo Bantam Dell, zasiedli do pisania "Autobiografii" nie mogli się spodziewać, że owoc ich pracy okrzyknięty zostanie bestsellerem, "który tworzy historię" (nie tylko Ameryki). Że książka napisana na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia będzie dużo lat później jednakowo aktualna i czytelniczo interesująca jak w ich czasach.
W gruncie rzeczy jest to jedynie opowieść o dziecku włoskich imigrantów, który pilnie się uczył i ciężko pracował, który odniósł kilka olbrzymich sukcesów i przeżył kilka olbrzymich rozczarowań,w wyniku czego wspaniale sobie poradził, bo przejął od rodziców i nauczycieli proste, uniwersalne wartości i miał to spore szczęście, że urodził się w Ameryce. Takie książki w głównej mierze nie ustanawiają rekordów popularności. A tej się udało.
A rzecz dość typowa, opisująca kolejny przypadek człowieka sukcesu, który początkując od zera osiągnął szczyt kariery i finansowego powodzenia tak jak kiedyś Carnegie, Rockefeller, Morgan czy Sloan a dziś Gates, Jobs czy Welch. Choć chyba jednak Iacocca był postacią barwniejszą, człowiekiem stojącym niezwykle blisko zwykłych ludzi, a przy tym obdarzonym charyzmą, uporem i niezwykłymi talentami przywódczymi. No i działającym w branży samochodowej, bezgranicznie w niej zakochanym, dla przytłaczającej większości ludzi, nad wyraz panów, niezaprzeczalnie najefektowniejszej z branż.
Książka napisana zajmująco, "z biglem", wartko - taka dobra w czytaniu, ale i dająca do myślenia - wówczas i dziś.

Tytuł oryginału: IACOCCA: An Autobiography
ISBN: 9788366142039
Kod paskowy: 9788366142039
Autorzy: Iacocca Lee, Novak William
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 21384
liczba stron: 500
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 23.4x9.2
Głębokość (mm): 27
Waga: 0.478
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Wiek: 15-99 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.