Menu

Sekret świętości. biografia służebnicy bożej s. leonii nastal (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366859487 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Agnieszka Bugała 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Poznaj mistyczkę, do której mówił Jezus, i odkryj sekret jej świętości! Od wczesnego dzieciństwa mówiła swoim bliskim, że chce zostać świętą. Swoje powołanie odkryła w wieku trzech lat, a kilkanaście lat później wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej w Starej Wsi.

Siostra Leonia Nastał, która może być nazywana polską Teresą od Dzieciątka Jezus, przez dużo lat zapisywała słowa usłyszane od Chrystusa. To On wybrał Leonię, żeby powiedziała światu o drodze duchowego niemowlęctwa.

Agnieszka Bugała w reporterskiej biografii niezwykłej zakonnicy zabiera czytelnika do miejsc, które były świadkami rodzenia się świętości. Przybliżając historię Leonii, przypomina nam, iż Jezus chce, aby każdy z nas był święty, a poprzez sekrety przekazane tej pokornej siostrze daje jasne wskazówki, jak to zrobić.

zebrane poprzez autorkę świadectwa par, które za wstawiennictwem Służebnicy Bożej szczęśliwie doczekały się potomstwa, potwierdzają tylko, że Leonia Nastał już pomaga z nieba! Pragnę serdecznie podziękować i pogratulować pani Agnieszce Bugale – znanej i lubianej wrocławskiej dziennikarce – za podjęcie tak genialnego dzieła, jakim jest ukazanie sekretu świętości Leonii Nastał, dziś służebnicy Bożej.

Kiedy zgłębiamy życie naszej kandydatki na ołtarze, odsłania się przed nami obraz idealnej postaci nacechowanej wielką otwartością na Boga i drugiego człowieka. Leonia Nastał ukazuje swoim życiem, co znaczy Boży upór, jak podejmować niełatwe zadania, jak dostrzegać Jezusa w drugim człowieku i jak w życiu rutynowym stawać się siewcą Bożej miłości.

bp Jacek Kicinski CMF, biskup pomocniczy wrocławski Agnieszka Bugała – absolwentka polonistyki, dziennikarka, autorka książek i ponad ośmiuset artykułów prasowych. Specjalizuje się w portretowaniu świętych i kandydatów na ołtarze.

W latach 2006–2020 związana z tygodnikiem „Niedziela", dziś z portalem Aleteia. Prywatnie żona Piotra, mama Pawła, Krzysia i Uli. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.