Menu

Silniejszy każdego dnia - ross edgley (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381292061 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Ross Edgley 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Niemożliwe nie istnieje!

Efekt dziesięcioletnich podróży Rossa Edgleya, w trakcie których autor poznawał metody treningowe i techniki stosowane poprzez mistrzów olimpijskich, rekordzistów i niepokonanych wojowników z całego świata i testował ich efektywność na sobie w najbardziej skrajny sposób: pokonując triatlon z 45-kilogramową kłodą przytroczoną do ciała, ciągnąc półtoratonowy pojazd na dystansie maratonu czy wspinając się po linie na wysokość Mont Everestu.

Przejmij kontrolę nad własną formą.

"Silniejszy każdego dnia. Droga do formy. Jak trenować na czymkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek" gromadzi użyteczne wskazówki nie tylko dla prawdziwych wielbicieli aktywności fizycznej, ale też zupełnych laików w tej dziedzinie. To kompleksowe spojrzenie na budowanie zdrowia i kondycji na wszystkich płaszczyznach życia. Pozycja zawiera rady dotyczące przygotowania do treningów, zwraca uwagę na odpowiednie podejście do odżywiania, a także dostarcza obfitej dawki motywacji. Czas zejść z kanapy już dziś!

Z Silniejszy każdego dnia. Droga do formy dowiesz się wszystkiego o budowie mięśni, zasadach odżywiania oraz trikach, które pomagają utrzymać się na ścieżce trwałych postępów. Poznasz zestawy ćwiczeń i programy treningowe, których produktywność Edgley, przygotowując się do pobicia kolejnych rekordów świata, sprawdził na samym sobie. Dzięki połączeniu naukowej wiedzy, doświadczeń i rozmaitych perspektyw lepiej niżeli inni zrozumiesz całą złożoność terminów „kondycja" i „przygotowanie fizyczne".

Ta śmiała i bezprecedensowa książka wyniesie Cię na taki poziom sprawności, jaki gotowy jesteś osiągnąć!

Co mówią o książce inni:


Ross Edgley niczego nie robi połowicznie. Gdy postanowił, że przebiegnie maraton, dokonał tego, ciągnąc samochód. Pewnego razu zaś ukończył triatlon przywiązany do 45-kilogramowego pnia drzewa. Silniejszy każdego dnia jest tak samo śmiałą książką, czerpiącą z dziesięciu lat doświadczeń autora w przemyśle atletycznym. Jest to kompleksowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zrzucić kilogramy, budować mięśnie i osiągać nawet najmocniej ambitne cele fitnessowe. Treningi nie uwzględniają ćwiczeń z pniem drzewa.

- „GQ Australia"


Silniejszy każdego dnia koncentruje się na podstawowych ruchach treningowych, ukazując, iż można je wykonywać nie tylko na siłowni czy w zaciszu salonu. Przyroda może stać się twoją siłownią – kamienie posłużyć za ciężarki, a pnie drzew bądź ławki za stepper. „Piękno podstawowych ruchów leży w tym, że można je wykonać wszędzie i bez sprzętu treningowego".


- Peta Bee, „The Times"


Autor zabiera czytelnika w ciekawą, pełną przygód, wysiłku i humoru podróż po świecie. Jej celem jest znalezienie drogi do stania się wszechstronnie efektywnym i zdrowym człowiekiem.


- Bartłomiej Falkowski / Bartek Trenuje


A U T O R


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.