Menu

Święty w mojej rodzinie. opowieść o życiu ks. dolindo ruotolo - grazia ruotolo,luciano regolo (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407664 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Regolo Luciano|Grazia Ruotolo 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2020 
Opis

"Grazia Ruotolo, bratanica i ostatnia żyjąca krewna mistyka, postanowiła podzielić się dziedzictwem życia swojego ukochanego stryja. Jej wspomnienia, zgromadzone świadectwa i anegdoty, a także zbiór dotąd nieopublikowanych fotografii i dokumentów, zabierają czytelnika w niezwykłą podróż, która pozwoli jeszcze lepiej poznać i olśnić się Autorem modlitwy „Jezu Ty się tym zajmij!”.

Ta wyprawa przekona czytelnika jak autentyczną wiarą i ogromną miłością do Boga kierował się kapłan, którego sam św. Ojciec Pio nazywał „apostołem z Neapolu”.Moja relacja ze stryjem pogłębiła się w okresie poprzedzającym drugą wojnę światową.

Ileż odbyliśmy spowiedzi, rozmów twarzą w twarz! […] Prosiłam go o radę w chwilach niepokoju, lęku, zmartwienia… Jak wielu młodych, miałam mnóstwo problemów: odczuwałam złość, zamęt, zdenerwowanie, ale gdy tylko znajdowałam się przy nim, od razu spływał na mnie pokaźny spokój.

często mu mówiłam: „Dolì, lecz jestem wściekła!”, a on odpowiadał: „Zaraz wyrwę sobie wszystkie włosy z głowy”, i zaczynał udawać, iż to robi, choć jego głowa była wygolona niemal do zera. […] Potem udzielał mi szczególnego błogosławieństwa, przyzywając moc Bożą i prosząc o wstawiennictwo wszelkich świętych.

za każdym razem kończył: „Bądź spokojna. Umieściłem cię pod płaszczem Matki Bożej. Ona cię będzie za każdym razem ochraniać”. Fragment

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.