Menu

Uzdrowiciel dusz. życie o. petera mary rookeya. autora słynnej modlitwy o cud (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407992 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Kathleen E. Quasey 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 576 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Historia niezwykłego kapłana, dzięki któremu tysiące ludzi na całym świecie otrzymały łaskę uzdrowienia Ojciec Peter Mary Rookey OSM był człowiekiem głębokiej modlitwy i prawdziwego zawierzenia. Na całym świecie posługiwał darem uzdrawiania równocześnie duszy, jak i ciała.

Do biura Międzynarodowej Posługi Miłosierdzia, które założył, codziennie napływały liczne listy ze świadectwami otrzymania łask dzięki jego modlitwie. Wierni czekali w kolejce przez niemało godzin, by móc uczestniczyć we Mszy Świętej i nabożeństwie o uzdrowienie prowadzonym poprzez o.

Rookeya. Książka Kathleen E. Quasey jest zapisem duchowej podróży o. Rookeya, który odpowiadając Bogu „tak", dojrzewał do niezwykłego charyzmatu uzdrawiania. Ojciec Peter barwnie opowiada o swoim życiu wiarą.

Daje także użyteczne wskazówki, jak przez zaufanie Bogu otworzyć się na dar uzdrowienia i przezwyciężenia problemów. Poruszającym dodatkiem jest zbiór listów ze świadectwami uzdrowień fizycznych, psychicznych i duchowych.

Kathleen E. Quasey – amerykańska pisarka, autorka książki Rosary for World Peace. Towarzyszyła o. Rookeyowi w jego podróżach do Ziemi Świętej, Betanii, Wenezueli, Medjugorje i Irlandii. Przez niemało lat była naocznym świadkiem niezwykłych cudów, które Bóg działał za jego pośrednictwem.

Ojca Petera Rookeya nie poznałem osobiście, zmarł w trakcie jednego z moich pobytów w Chicago. Doświadczył on w swym życiu mnóstwo upokorzenia i cierpienia, lecz to właśnie przez jego posługę i oddanie Bóg mógł czynić spore rzeczy.

Znam jego słynną Modlitwę o cud i często się nią modlę. Ojciec Rookey był jednym z największych świadków autentycznej katolickiej odnowy charyzmatycznej. Dużo się od niego nauczyłem. Do dziś używam jego ornatu, który przechowuje w mojej zakrystii.

ks. Piotr Glas Książka, którą właśnie trzymasz w ręku, jest dowodem prawdziwej Bożej mocy sakramentu kapłaństwa, który czerpie z wiekuistego źródła – Najświętszego Serca Chrystusa. Historia o. Petera M.

Rookeya, twórcy niezwykłej Modlitwy o cud, to opowieść o tym, iż moc doskonali się w naszych słabościach. Zbawiciel w szczególny sposób upodobał sobie w duszach kruchych, przez które na świat rozlewa się wyzwalające światło Bożego Miłosierdzia.

Życie i posługa o. Petera to dar niebios na czasy próby i mroku wiary, poprzez które właśnie przechodzimy. Przemysław Janiszewski, kanał Moc w słabosci Spotkałem o. Petera Mary Rookeya w 2004 roku. Gdy modlił się nade mną, zobaczyłem w nim pokornego i oddanego Bogu człowieka.

Ten Boży kapłan poświecił całe swoje życie, by Jezus był poprzez Niego obecny i kontynuował w Kościele swoją misję zbawienia. Czytając tę książkę, można zobaczyć, że życie o. Rookeya jest proroczym znakiem odnowy kapłaństwa.

Rozmowy w niej zawarte przywracają Bożą perspektywę, która daje wnętrze. Ks. Marcin Modrzynski

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.