Menu

Obiecaj mi, tato. Rok pełen nadziei, przeszkód... (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380085718 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Joe Biden 
  • Wydawnictwo Media Rodzina 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Głęboko poruszająca biograficzna opowieść o roku, który zmienił nie tylko rodzinę Bidenów, ale i Stany Zjednoczone. Joe Biden poprzez 36 lat reprezentował w senacie stan Delaware, a w latach 2009-2017 był wiceprezydentem przy Baracku Obamie. Prawdopodobnie wystartuje w najbliższych wyborach na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych.
Święto Dziękczynienia w 2014 roku było dla rodziny Bidenów nieszablonowe. Kilkanaście miesięcy wcześniej zdiagnozowano u Beau, starszego syna Joego, glejaka mózgu i nie wiadomo było, co dalej. Beau miał jedną prośbę: "Obiecaj mi, tato. Daj słowo, iż z tobą wszystko będzie w porządku". I Joe dał słowo.
Książka opowiada o następnym roku, tak ważnym i smutnym w życiu Joego Bidena. Miał on wówczas pokonać ponad milion mil jako wiceprezydent, by zajmować się Ukrainą, Ameryką Środkową czy Irakiem. Równocześnie cały czas musiał dzielić uwagę i obowiązki między kraj i umierającego syna.
Tej książki nie pisał jednak polityk, ale ojciec, dziadek i mąż. "Obiecaj mi, tato" to opowieść o tym, jak wyjątkowo pomagają rodzina i przyjaźń, a także jak nadzieja i cel w życiu potrafią przeprowadzić nawet przez najgorsze doświadczenia do światła i nowego życia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.