Menu

Biokominek APRIL z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opismocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to też rewelacyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów umożliwia realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne oczekiwania bezpieczeństwa. Dodatkowo znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Dodatkowo wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa, a także wkład chłonny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest przez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej przy pomocy specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo stosowania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo tworzony ze stali nierdzewnej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

- Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.